Nově zpoplatněné dálniční úseky

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
limer
Příspěvky: 14
Registrován: 5.5.2008, 14:50

Nově zpoplatněné dálniční úseky

Příspěvek: # 42262Příspěvek limer

Od letoška jsou zpoplatněné nově některé úseky dálnic, nebo obchvatů, které byly bez poplatku.
Jde mě o toto: V TT jde nastavit aby se trasa vyhnula silnici s poplatkem, ale teď to na těchto úsecích nefunguje, protože tom tom o to neví, že dálnice je již i v tomto úseku placená. Budeme muset čekat na nové mapy, kde to bude upraveno,
( to se teda načekáme) nebo by to šlo upravit nějak jinak,třeba v mapshare? Že by vydali aktualizaci ohledně toho, tak to asi né. Mám namysli to, aby v mapshare nebylo nutno u každého nájezdu na dálnici dát omezení, aby mě tam navigace netlačila.To by asi dost dobře nefungovalo. Já si známku nekupuji, protože by jsem ji nevyužil a taky nemám chuť jim za ty děravé dálnice cpát prachy.
Je v nastavení TT taky možnost nastavit trasu aby se vyhnula dálnici, ale ani tak to nefunguje. Nevím co navigace považuje za dálnici. Např. úsek okolo Mladé Boleslavi směr od Jičína na Mělník. Vždy mě to nasměruje na dálnici.
Limer--ONE XL
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nově zpoplatněné dálniční úseky

Příspěvek: # 42263Příspěvek Gumídek

Víš, v civilizované společnosti se pořád nedělají změny, jak zrovna někomu rupne v kouli. Takže TT za to nemůže......Takže je to tak, že můžeš přes navigovat.cz zadat opravu, ale bude to až v mapě ob.....Ne hned v další, ale cca až ve druhé, či třetí, podle toho, jak to stihnou, nehledě na to, že Ceda udělá opravu, ale na TT je, jestli si to koupí, nebo ne......Vysvětlení je v tvorbě map...
Odpovědět