Problém s XXL IQR Europe - mapy

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
posmen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.8.2010, 5:23

Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39176Příspěvek posmen

Dobrý den,
koupil jsem si TomTom XXL IQR Europe a po zapnutí navigace obsahovala pouze mapy střední a východní evropy, tak jsem jí zkusil aktualizovat pomocí garance nejnovějších map, ale stáhla se opět pouze střední a východní evropa. Na stránkách TomTomu jsem našel že se teď nestahuje celá Evropa ale jen části a ty se dají kdykoliv zdarma měnit, když mám koupenou celou evropu. Podle návodu jsem přes tomtom home chtěl udělat změnu mapy ale nenabídlo mi to žádnou jinou. Setkali jste se už někdo s něčím podobným? Poraďte mi prosím jak bych měl postupovat.

Děkuju za odpověďi
Uživatelský avatar
bolo365
Příspěvky: 111
Registrován: 28.2.2009, 16:56

Re: Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39186Příspěvek bolo365

Záleží, jakou verzi jsi přesně koupil, jelikož se běžně prodává i TomTom XXL IQ Routes Europe (27 států) ,

Popis produktu - Technické parametry

Mapy a pokrytí
Bulharsko, Chorvatsko, ČR, Estonsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Polsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko a Vatikán.
Mapa také pokrývá spojovací komunikace Albánie, Běloruska, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Makedonie, Moldávie, Rumunska, Srbska, Ukrajiny a Ruska.


Což odpovídá tomu, co máš za mapu ty. Obrátil bych se na prodejce s dotazem, kterou verzi jsi vlastně koupil....
TT XL IQ, Navcore 9.061,Central and Eastern Europe 865.3245,
posmen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.8.2010, 5:23

Re: Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39188Příspěvek posmen

Na krabici je napsáno Europe 42 zemí
Uživatelský avatar
bolo365
Příspěvky: 111
Registrován: 28.2.2009, 16:56

Re: Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39191Příspěvek bolo365

Tak si odsouhlas ty země, pokud bys měl východní část WaCE (42 zemí) , tak bys tam měl:

Europe East obsahuje tyto země:
Albánie, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán.
a mělo by to jít měnit po částech(nebo napiš, pokud tam máš jiné).
Pokud tam máš ale jen ty země, co jsem psal minule, tak tam máš jen CaEE a někde je chyba = reklamace u prodejce.
TT XL IQ, Navcore 9.061,Central and Eastern Europe 865.3245,
posmen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.8.2010, 5:23

Re: Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39215Příspěvek posmen

Tak je to vrácený prodejci, uznal že se někde stala chyba a navigace se chová jako levnější verze. Děkuju za pomoc
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s XXL IQR Europe - mapy

Příspěvek: # 39219Příspěvek Jirásek

Výborně, problém tedy vyřešen (snad). Zamykám. Pokud by snad byl zájem, pošlete SZ - odemknu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno