Telefonování

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
mircolino
Příspěvky: 3
Registrován: 13.1.2009, 9:59

Telefonování

Příspěvek: # 36671Příspěvek mircolino

ahojky vlastním TT GO 630 ( navcore - 9 ) a môj problém spočíva v tom, že ak si spárujem telefón s TT a ak mi niekto vola na mobil tak mi zvoní aj telefón (hlasno) :zed: . Ja som si myslel, že ak si zapnem handsfree tak sa mi hlasitosť telefónu automaticky prepne na tichý režim .Mam telefón Nokia 2680. Da sa to nie jak riešiť aby sa mi telefón automaticky prepol na tichý režim ??? Dik za odpoveď
GO 630, EU Europe 845 2670, Navcore 9.026
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Telefonování

Příspěvek: # 36673Příspěvek Kozelsky

No toto nemá nic společného s navigací. Ale když jsi to sem už napsal, tak ti odpovím. Musíš si to nastavit v mobilu. Já mám SE a tak ti přesně neřeknu jak v NOKIA, ale u mně v SE je to přes profily. Tzn. mám profil třeba NORMALNI a u něj mám nastavené zvonění na hlasitě, pak mám profil DOMA a tam mám zvonění vypnuté, pak mám profil JEDNANI a tam mam zvonění vypnuté a zapnuté vibrace no a jako poslední mám profil AUTOMOBIL a tam mám taky zvonění vypnuté. Přepnutí na profily DOMA a JEDNANI musím dělat ručně přes klávesnici a profil AUTOMOBIL se mi přepne sám, když se mobil spojí z navigací. Po odpojení se zase přepne na NORMALNI. To přepnutí automatické jde, protože můžu u profilu nastavit příslušenství a u toho AUTOMOBIL jsem si nastavil HandsFree (pak tam jdou třeba i sluchátka navolit).
TomTom GO930T
mircolino
Příspěvky: 3
Registrován: 13.1.2009, 9:59

Re: Telefonování

Příspěvek: # 36692Příspěvek mircolino

Môj názor je že to ma niečo spoločne s navigáciou (tomtom) veď tu popisujem a žiadam o pomoc - názor, vás ... Ohľadne hendsfree mobil = tomtom. Tým profilom to nie je skúšal som to s dvoma telefónmi a stále to zvoní nahlas u oboch. Pred tým som mal v TT navcore 8 a to zvonenie bolo OK -to znamená že som si nemusel ručne vypínať zvonenie na mobilu... Každopádne ti úprimne ďakujem za radu a snahu pomôcť :cheers:
GO 630, EU Europe 845 2670, Navcore 9.026
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Telefonování

Příspěvek: # 36712Příspěvek Gumídek

No, tak je to jasné. Jestli máš navcore 9 v TT 630, tak tento navcore tam nepatří. Jelikož je pro jiný typ navigace, tak se nediv, že v 630 ti dělá voloviny. Jsou dvě možnosti. Buď se vrať k originál Navcore(8), anebo nejdi takovou "devítku" ve které bude vše fungovat tak, jak má...Já mám 730, v ní "devítku"(koneckonců to mám v podpisu-měl by jsi si to tam také dát, ať se tě každý pořád nemusí ptát), ale většina z nás nepoužívá handsfree v navigaci. Já mám v autě handsfree Nokia CK-7W. Stálo pár korun, a funguje naprosto bez problémů....To je také jedno z řešení....navíc handsfree v navigaci funguje o poznání hůře než handsfree. Vyzkoušel jsem si to....
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Telefonování

Příspěvek: # 36736Příspěvek Kozelsky

No tak dle mě nemá zvonění u mobilu nic společného z NAVIGACI, ale i přesto jsem ti napsal odpověď. Jinak já měl GO910 s NC tuším 6 a pak 930 s NC 8 a te´d tam mám 9 a pokaždé jsem využíval GO jak HF a pokaždé mi zvonil i mobil .. používám pořád SE (před tím P910, P990 a teď C905). Pokud jsem nechtěl aby zvonil i mobil, tak jsem to musel udělat přes profil a nebo v nastavení pro HF v telefonu (vypnou zvonění). Nikdy mi to nešlo samo, ale v tom může být NOKIA lepší.
TomTom GO930T
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Telefonování

Příspěvek: # 36739Příspěvek Gumídek

Já vycházel z toho, že před tím mu to fungovalo normálně. Jestli se mýlím, tak mne opravte...Pak je to změnou navcore. Pokud to před tím dělalo to samé, tak jedině přes profil....udělat profil handsfree a v něm určit, co při spojení přes handsfree má, nebo nemá dělat....
Odpovědět