koupe nespravne mapy

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
homberg
Příspěvky: 17
Registrován: 12.1.2009, 21:09

koupe nespravne mapy

Příspěvek: # 36436Příspěvek homberg

Kamarad me pozadal, abych mu koupil a nainstaloval novou mapu do jeho TT ONE 3RD Edition. V e-obchodu na TT.com jsem zadal pro jake zarizeni jakou mapu chci, zaplatil pypalem a cekal na potvrzujici email. Ten prisel obratem, ze si muzu mapu stahnout. TT Home ale zadnou mapu ke stazeni nenabidl. Bylo to podezrele a tak jsem si znovu overoval, jaky ONE vlastne kamarad ma. Az nyni jsem objevil na spodni hrane, ze tato verze ma jen 512MB pameti (mapa mela cca 800MB). V e-shopu ale operovali jen s 3RD Edition, zadne dalsi podrobnosti o tom, ze existuje asi vic verzi. Proste mapa za 2 litry koupena, ale k nepotrebe a ani nejde stahnout. Volal jsem na TP TT a tam jsme se s chlapkem spatne mluvicim cesky domluvili na refundaci. Udajne bude vraceni penez trvat min. mesic. No, ja myslim, ze budu rad, kdyz ty penize jeste nekdy uvidim.
Ja vim, ze je to moje vina, ze jsem nekupoval tu mapu pres TTH, kde by me to nabidlo jen ty odpovidajici mapy. Ale delal jsem to poprve a nenapadlo me, ze v oficialnim obchode TT nebude nejake upozorneni, ze tahle verze TT muze mit rozdilnou pamet.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: koupe nespravne mapy

Příspěvek: # 36438Příspěvek Gumídek

Tak teď víš, na co je Home....No, budeme ti držet pěsti, aby se peníze vrátili. No, myslím, že se ti vrátí, oni sice dělají věci trochu pomalu a složitě, ale většinou se doberou úspěšně cíle.... :palec:
Pro Jiráska : prosím tě, přesuň to do správného vlákna....Díky..
Uživatelský avatar
tapinek
Příspěvky: 149
Registrován: 20.10.2006, 7:21
Bydliště: Caput rei republicae

Re: koupe nespravne mapy

Příspěvek: # 36443Příspěvek tapinek

No ja nevim, ale i na TT.com je pri vyberu mapy pro ONE 3rd Edition totok: DŮLEŽITÉ: Interní paměť některých verzí tohoto zařízení je omezená. Než zakoupíte datově obsáhlejší mapu, proveďte kontrolu sériového čísla (pomocí políčka napravo) nebo připojte své zařízení k aplikaci TomTom HOME a ověřte, kolik paměti máte k dispozici. ;-)
TomTom GO 5200
TomTom GO 5000
TomTom ONE IQ Routes Europe Traffic
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: koupe nespravne mapy

Příspěvek: # 36444Příspěvek Gumídek

To všichni víme, a uvidíme, jestli mu podpora vyjde vstříc a peníze vrátí....Tapínku, ale sám tady na fóru čteš, že všem říkáme, než něco začnete dělat se zařízením, udělejte si zálohu...A jak to dopadá ?? To není měsíc, aby tu někdo neplakal, že nemá zálohu a že smazal, či jinak poškodil mapu....Každej si holt na ty "kamna" musí sáhnout, aby si ověřil, že pálí, ačkoiliv ví, že v nich hoří oheň......
homberg
Příspěvky: 17
Registrován: 12.1.2009, 21:09

Re: koupe nespravne mapy

Příspěvek: # 36452Příspěvek homberg

Gumajz> tak tak, pravdu mas, ja nastesti mapu nesmazal, takze kamos dostane zarizeni zpatky v takovem stavu, v jakem me ho predal. Akorat jsem mu updatnul navcore a par veci, co to nabidlo.

EDIT tak refundace probehla nad ocekavani rychle, ani ne tyden a penize jsou na uctu. Za to ma u me TP TomTom velke plus :palec:
Odpovědět