Stolní nabíječka pro TomTom 1st edition

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
honya84
Příspěvky: 1
Registrován: 10.4.2010, 15:01

Stolní nabíječka pro TomTom 1st edition

Příspěvek: # 36167Příspěvek honya84

Ahoj. Sháním levnou alternativní stolní nabíječku pro GPS TomTom One 1st Edition, resp. informace o výstupních parametrech napájení. Nejsem ochoten platit za ni tolik peněz (http://www.tomtom.com/products/accessor ... ategory=14). Prosím o návrhy, odkazy. Děkuji.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Stolní nabíječka pro TomTom 1st edition

Příspěvek: # 36171Příspěvek Gumídek

Nezlob se. Ale to už je pěkná babička....A obávám se, že se budeš namáhat asi marně....Nestálo by za úvahu koupě novějšího přístroje ?? Já jen, že na této navigaci jsem začínal, a když jsem si kupoval novou navigaci XL, tak jsem ji prodával za 1500,-(to byla dva roky stará) a dával jsem k ní dvě SD karty a na jedné úplně nová mapa východní evropy a na druhé západní evropy.... a pak jsem měl tři roky XL a teď mám skoro dva roky 730.... Tím chci říci, že i investice do nabíječky je už celkem zbytečný výdaj....Poku nedáš jinak, tak si změř kolik leze z autonabíječky....Tu snad máš ??? A podle toho hledej....Kdybys měl novější přístroj, tak toto řešit nemusíš. Tam probíhá nabíjení přes USB, a taková síťová nabíječka stojí od 100,-.....a koupíš ji všude..K tomu je v novějších rychlejší procesor, větší RAM, umožňují více funkcí atd atd....Přemýšlej o tom...
Odpovědět