TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
trabista
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2009, 4:32

TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33419Příspěvek trabista

Pristroj se restartuje pri jakemkoli pokusu o zmenu. Pri vypoctu trasy, pri pripojeni k pocitaci, pripoji se az na podruhe a pri zkousce zalohy mi to napsalo:

:shock:
ERROR: HomeBase/IO: Error writing file: H:\tthome.bif
@ .\portable\cfile.cpp(1947)

in .\portable\cfile.cpp:1947
Stack:
0. chrome://tthome/content/logic/login.js:306
} catch (e) { error(e); }
1. chrome://tthome/content/logic/login.js:298
this._notifyChange();
2. chrome://tthome/content/logic/login.js:112
me._setTo(username, password);
3. function validateNext chrome://tthome/content/logic/login.js:335
validationSuccessful();
4. chrome://tthome/content/logic/loginDeviceRel.js:89
acceptCallback();
5. chrome://tthome/content/logic/comm.js:442
this.successCallback(this.resultXML);
6. chrome://tthome/content/logic/comm.js:430
this._doneCallbacks();
7. chrome://tthome/content/logic/comm.js:277
this.request.onload = function() { me._done(true); }

Time: Fri, 25 Dec 2009 20:19:38 GMT


Cemuz samozrejme nerozumim. :roll:
Potrebuji pristroj zprovoznit, tak tu prosim o radu.
Mam nainstalovanou mapovou sadu :8.014

Pred tim, nez problem prisel jsem si instaloval z POI.cz radary a bezpecnostni kamery, tak nevim, jestli to muze byt tim? Jen je skoda, ze jsem si pred tim neudelal zalohu. Ted je pozde.
Nemate nekdo zalohu?

Predem dekuji za rady
Naposledy upravil(a) trabista dne 26.11.2009, 17:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: TomTom One Canada310 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33420Příspěvek Scorpio_cz

Kód: Vybrat vše

ERROR: HomeBase/IO: Error writing file: H:\tthome.bif
Nemůže si uložit / aktualizovat konfigurační soubor.
Není to prostě třeba proto že na (vnitřním) úložišti přístroje nezůstalo žádné místo :zamysl: ?

Proávě při nahrání většího množství POI bodů, nebo delší trasy, nebo třeba MP3 písniček a podobně je možné dosáhnout úplného naplnění vnitřního úložiště (nebo SD katry) a přístroj už pak nemá kam ukládat - a zhavaruje.
trabista
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2009, 4:32

Re: TomTom One Canada310 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33489Příspěvek trabista

Pameti mam volne dost cca 40% z ge 100M, tam by problem byt nemel, jen kdyz zkousim zalohu, tak pres TT Home mi to nejde, pokud dam natvrdo kopirovat soubory pres Total comander, tak se mi ztraci data zpozdenim u jednoho souboru, tusim, ze u toho nejdulezitejsiho cline.dat , c name.dat a faces.dat . Zalohovat nejdou ani sbalenim danych souboru. Vzdy se to sekne :-(
Vse ostatni jde zkopirovat bez problemu. Zkusim ten clear flash a pak vse nakopirovat zpatky.
Z korenove adresare nejde ani valit image soubor. Prosim jeste o nejakou radu co s tim. Diky
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: TomTom One Canada310 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33490Příspěvek Scorpio_cz

Nechci být sýček, ale pokud ty soubory nejdou vůbec kopírovat (zásek) tak se možná jedná o poruchu zařízení :shock3:
Což by mimochodem odpovídalo i chybě na kterou to padá ... HW porucha, chyba vnitřní FLASH paměti nebo SD karty.
Clear flash pomoct může ale taky nemusí - jestli je ta FLASH paměť fakt kaput tak nepomůže :cry:
Kdyby to zařízení bylo v záruce hlasoval bych pro opravnu :hmm:
trabista
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2009, 4:32

Re: TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33491Příspěvek trabista

Diky, jeste jednou to zkusim :zamysl: Naposled a pak uz jen to ceho jsem se obaval, v zaruce to je, zaplat pan buh.
Dam pak vedet jak to dopadlo. Diky za odpoved

BTW: Takovej Garmin 60CsX mne jeste nezradil, sice se podle nej da jezdit i v aute, ale je to prece jen turista :grin: Ted jsem s nim taky zvladl Jablonec---- Usti n.L., ale clovek na to musi furt cumet, coz pri dnesni doprave nejni moc bezpecny :(
Bavros
Příspěvky: 1
Registrován: 11.5.2008, 16:15

Re: TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33587Příspěvek Bavros

TOMTOM One IQ Routes Evropa - po nainstalování (aktualizace přes TTH v. 2.7) restartuje jen dvakrát, naběhne do základní obrazovky - mapa, po kliknutí na obrazovku přepne do menu, kterým pomocí šipky listuji. ALE po kliknutí ke vnoření do další nabídky třeba "navigovat do" ztuhne celý přístroj a sám po zhruba minutě restartuje a chyba trvá. Přístroj smyčkuje tuto událost.
Po obnovení systému pomocí TTH je vše v pořádku a plně funkční. Opětovná aktualizace ode dne 25., a 27.11. opět nastane výše popsaná situace. Kde je zádrhel? Chyba v aktualizaci? Záloha z října je funkční a mám vnavigaci 158 MB volného místa...
Pokud bude HW chyba mého kousku, tak by snad měla být i se zálohou... :zed:

Díky přátelům za radu i jakoukoliv pomoc...
TT One IQ Routes Evropa (model Canada310), NC 9.022, Western_and_Central_Europe 2GB v840.2562 +++ GPS BT modul Evolve +++ ASUS A716, Windows Mobile 2003 +++ Geocaching, SW RichesseGPS 2.1
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 33599Příspěvek Gumídek

Teoretická rada : 1) Vymazat všechna místa, na která jsi byl navigován. 2) Projet navigaci prográmkem TomTom Clear flash. 3) Snížit počet zobrazených bodů zájmu(pokud jich je více), někdy je tím přetížená operační paměť, pak dochází k restartům. 4) Snížit počet bodů zájmu na které máš nastavené upozornění. To také někdy přetěžuje operační paměť(pokud jich je více). Pokud toto vše nepomůže, pak už jen reklamace. Navigace kterou není možné aktualizovat, není funkční.
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: TomTom One Europe 32 se porad restartuje, prosim POMOC

Příspěvek: # 34006Příspěvek fox50

Ještě bych přidal jednu věc. Hodně často se mi stává že po naisntalování nového navcore TomTom vůbec nenaběhne, nebo se po chvilce sekne. Pomáhá odstranění souboru "MapSettings.cfg" ze všech map (ne jen té aktivní)
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Odpovědět