Bulharko v TomTom 920

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
josh76
Příspěvky: 2
Registrován: 5.10.2008, 8:59

Bulharko v TomTom 920

Příspěvek: # 21320Příspěvek josh76

Zdravím , mám tomtom 920 , ale mám problém s Bulharskem a to ten že navigovat jde jen do jednoho města (Sofia) . Dřív , ale šli všechny města normálně . Nevíte prosím čím by to mohlo být ?
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Bulharko v TomTom 920

Příspěvek: # 21326Příspěvek zvonicek

V zemích, ve kterých jsou zmapovány jen základní dopr. tahy (Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna, Ukrajina,..) je možné navigovat přímým zadáním města jen do hlavního města té země, pochybuji tedy, že ti to v minulosti nabídlo více lokací, než Sofiju. V mém GO 920 mi to v Bulharsku nabízí jen Sofiju a některé Sofijské aglomrace (Svoge, Svetovrachene,...). Pokud chceš navigovat někam jinam, musíš toto místo zadat ručně (Navigovat - Bod na mapě).

Často cestuji do Rumunska a také mi velmi vadí omezené pokrytí této země. Údajné hlavní tahy jsou prakticky nepoužitelné. Přitom konkurenční Navteq má tyto východoevropské země docela slušně zmapované, tak opravdu nevím, kde je u TeleAtlasu problém...
josh76
Příspěvky: 2
Registrován: 5.10.2008, 8:59

Re: Bulharko v TomTom 920

Příspěvek: # 21328Příspěvek josh76

přes bod na mapě jsem to taky zkoušel dal jsem to na Burgas a napsalo to že není poblíž místo do kterého se může navigovat
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Bulharko v TomTom 920

Příspěvek: # 21330Příspěvek zvonicek

Tak mě to přes manuální zvolení bodu i v Bulharsku funguje. Musíš při tom ale označit nějaký bod na silnici, pokud označíš třeba jen název města, které není na žádné silnici, napíše ti to tu chybu.
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Bulharko v TomTom 920

Příspěvek: # 21331Příspěvek Crusy

Tak mně to jde navigovat normálně,jak na určitej bod tak na města i na ulice a body zájmů...Těch moc nejni,ale tř.Burgas letiště.. :mrk:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Odpovědět