Podivnosti v navigovani

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Podivnosti v navigovani

Příspěvek: # 13495Příspěvek Nyny

Zdravim,
mam jeden problem, Zapnu TT, dam Navigovat na, vybrat z oblibenych a vyberu misto, ketre jsem predtim ulozil. Problem je, ze to misto je mimo silnici mapy, je to parkoviste, ktere neni v mape zakresleno. TT po chvili napise, ze cilove misto neni na mape (nebo tak neco) a dal se se mnou odmita bavit. Rikal jsem si, ze proste cil musi byt nekde na silnici, tak sem vybral misto na silnici kousek od parkoviste a vse bylo OK.

Jenze nekdy jindy nastane ta stejna situace, kdy chci navigovat na misto, ktere neni na silnici a navigace normalne vypocita trasu a naviguje me na nejblizsi misto na silnici k mistu, kam chci.

Proc to jednou jde a podruhe ne?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivnosti v navigovani

Příspěvek: # 13496Příspěvek vilik

To je normálka. Jestliže jsi zadal oblíbené stylem Pozice GPS a byl jsi v polích, nebo na parkovišti, které nejsou v podkladech, tak tě tam nepovede. Jednoduše to místo nenajde.
Ovšem při plánování trasy tě skutečně dovede na konec ulice, nebo silnice, kterou má v podkladech.

já se nad tím taky párkrát zastavil. Dokonce jsem v Itálii takto označil jedno místo na silnici, po které se normálně jezdilo a když jsem se tam chtěl vrátit, navigace mě donavigovala k nejbližší křižovatce a ohlásila, že jsem na místě. Díky Mapshare už ta cesta existuje.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Podivnosti v navigovani

Příspěvek: # 13499Příspěvek Gumídek

Pánové,kdyby jste četli příspěvky,tak by jste toto vůbec nenapsali...Tak znova...Pokud je bod,zařazený v oblíbených mimo mapu,navigace vás na něj nedovede.Většinou jen na nejbližší silnici.Pokud si ale tyto body dáte jako bod zájmu,tak ano,a pak nevadí,že leží mimo silnici.....Tady je to jako na netu,jen člověk nesmí být líný hledat,a přemýšlet.Hezký den,pánové....
Odpovědět