TomTom 700

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
christonero
Příspěvky: 8
Registrován: 4.6.2006, 16:43

TomTom 700

Příspěvek: # 1252Příspěvek christonero

Stáhl jsem POI body (rozhledny a dálnice) podle návodu do TomTom 700, plánování trasy do těchto bodů pracuje naprosto spolehlivě, jen jsem musel použít přednastavené ikony z TT 700, přestože jsem ikony zkopíroval do mapové části TT, poradíte ?
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 1253Příspěvek MilanSu

Nevim jak je to na TT 700, ale predpokladam stejne jako na TT na PDA.
Kazda kategorie BZ se sklada ze dvou casti
"Nazev souboru".ov2 (seznam BZ) a "Nazev souboru".bmp (ikona BZ), oba dva soubory se ulozi do slozky s prislusnou mapou, pricemz samozrejme musi byt "Nazev souboru" naprosto shodny.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
petr_marsal
Příspěvky: 33
Registrován: 22.3.2006, 16:17

TomTom 700

Příspěvek: # 1374Příspěvek petr_marsal

Problém s aktualizací map v TomTom 700 je extrémní. Pokud například chcete mapu Slovenska, máte jen jednu šanci - koupit si další přístroj TomTom One nebo TomTom 910. Firma TomTom, i když mapy má k dispozici, Vám je neprodá !!! Navíc Vás o tom při prodeji neinformují !!! Kdybych to věděl, nikdy bych si tomtom 700 nekoupil, i když je to jinak bezkonkurenční přístroj. Sunnysoft nabízel po krátkou dobu aktualizované mapy za 2500 Kč (což byla evidentní zlodějina), ale dnes není možné ani to. Pokud je mi známo, u TomTom 700 se nikomu nepodařilo použít cracknuté mapy jako u PDA+TomTom.
Kofola25
Příspěvky: 3
Registrován: 24.6.2006, 11:00

TomTom GO Slovensko

Příspěvek: # 1427Příspěvek Kofola25

Mapa Slovenska pro TomTom GO existuje, poridili jsem ji pres www.javorsky.cz. Poridil jsem ji v letos v Dubnu, je v balicku s Polskem, Madarskem a CR, navic CR ma "lepsi" pokryti - cisla ulic jsou ve vice mestech. Akorat pokryti slovenska je dost tragicke, ale jezdit se podle toho da, jen mesta maji zmapovane snad jen Bratislavu a jeste 2 mesta...
Jeste cekam az budou mit Chorvatsko, p. Javorsky mi psal ze ma byt do prazdnin tak uz uz :))
Vlastimil
Příspěvky: 32
Registrován: 10.10.2005, 18:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 1435Příspěvek Vlastimil

Domnívám se (a má doměnka hraničí s jistotou), že jakákoliv mapa Slovenska dodávané na zmiňovaném www.javorsky.cz mimo navigaci TomTom GO ONE, je nelegální kopií. Zakoupit se dá pouze s tímto přístrojem, s GO 910 a na www.tomtom.com.
Sehnat na netu se dá samozřejmě na mnoha místech.
V tomto směru příspěvky p. Kofola25 považuji pouze za propagaci warezu - pokud tomu tak není, rád se mu omluvím a několik map Slovenska od něj zakoupím.
Vlastimil
Kofola25
Příspěvky: 3
Registrován: 24.6.2006, 11:00

Je legalni

Příspěvek: # 1439Příspěvek Kofola25

Mapa je legalni, musel jsem ji aktivovat pres www.ttcode.com takze se budete muset omluvit :) Jak jsem jiz psal, neni to verze pro 910 ale pro "stara" GO 500/700- myslim ze tady nekdo psal ze mapy z 910 na starych Go ani technicky jet nemuzou...
Navic prodavat kopii s dokladem by byl asi sebevrah...
Odpovědět