Problém se zobrazením seznamu BZ a vyhledáváním BZ

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Problém se zobrazením seznamu BZ a vyhledáváním BZ

Příspěvek: # 12247Příspěvek Jarda (J)

Zdravím vespolek. Mám nasledující problém. Nedávno jsem potřeboval najít jedno nákupní centrum. A koukám nákupní centra v seznamu BZ nevidím. Mám tam zobrazeno jen 42 kategorií. Když jsem na to šel přes zobrazení mapy/najít/bod zájmu/ve městě/Brno/vyhledat/ tak nákupní cetra jsem nenašel a nic podobného. Když jsem zadal třeba Obi, světe div se, na mapě se objevily ikony nákupních center, ale v seznamu stejně nejsou a tak nejde zobrazení ani vypnout. Na dřívější radu podpory jsem smazal všechny soubory v TomTomu a nechal tam jen složky a pak čekal že se aplikace znovu natáhne z netu. Bohužel nenatáhla. Akualizovalo se jen nastavení mobilu.
Natáhnul jsem tedy aplikaci z počítače a žádná změna k lepšímu. Později jsem nakopíroval všechny smazané soubory zpět do Toma aby vše bylo jako předtím. Počítač mi hlásí, že mám v zařízení 107 BZ. Bohužel mezi ně počítá i Speed kamery po celé Evropě. Protože jsou mi na východoevropské mapě k ničemu, tak je smáznu a uvidím co to udělá. Ale mazat je budu přímo z mapy ne přes Home. Máte někdo nějakou radu jak to řešit ? Děkuji.
Naposledy upravil(a) Jarda (J) dne 9.2.2008, 17:33, celkem upraveno 1 x.
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zobrazením seznamu BZ a vyhledáváním BZ - ŘEŠENÍ

Příspěvek: # 12260Příspěvek Jarda (J)

Tak mám řešení, jak jsem psal výše, tak jsem smazal všechny speed kamery, které se vztahovaly k mapě zápapadní Evropy a v mapě východní Evropy neměly co dělat. Teď jsou všechny kategorie BZ k dispozici a jdou opět vytvořit i nové. Musím si tedy poděkovat a protože už dnes nebudu řídit, dám si kapku červeného :jupi:
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Uživatelský avatar
Rychj
Příspěvky: 226
Registrován: 12.1.2008, 13:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zobrazením seznamu BZ a vyhledáváním BZ

Příspěvek: # 12261Příspěvek Rychj

Ideální.....Zeptat se, a odpovědět si sám.... :cheers:
Tomtom 920, RDS-TMC, 4GB A-DATA SDHC
NavCore: 8.002
Mapa: Western_and_Central_Europe v.805.1801, Australia v.720.1838, North_America v.805.1801
Nokia 6500 clasic
Odpovědět