TomTom 750 IQR + čísla popisná

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 750 IQR + čísla popisná

Příspěvek: # 36575Příspěvek Jirásek

certok píše:....uvažoval jsem o zakoupení adres od Garminu (tedy licenční použití) s instalací v TomTomu, chilli žádné porušování autorských práv...
A to snad není porušení licence :shock3: , užití dat Picodasu v jiném zařízení než Garmin ?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
certok
Příspěvky: 8
Registrován: 6.3.2010, 9:44

Re: TomTom 750 IQR + čísla popisná

Příspěvek: # 36576Příspěvek certok

z mého pohledu to je určitě složité, protože nejsem exprt, ale mě osobně fascinuje, že navigace umí zobrazení všemožných 3D budov i s mávajícími lidmi v oknech (to dokonce i uživatelé považujou jako naprosto úplně super věc, přitom je to k ničemu :-) ), ale adresy v navigaci nejsou, a to lidem nevadí....radši vidí v navigaci 3D dům a v ulicí jezdí sem a tam a z okénka svého auta hledají na vchodech č.p.....to je vážně sranda :-))).....ještě že toho TomToma, co máme v rodině si koupil budoucí tchán, protože já bych byl sám na sebe pěkně naštvanej :-)))

P.S.: jinak nemáte zkušenost, jak je to s adresami v zahraničí? je tam toho víc nebo stejný prdlajs jako pro Čechy? :-))
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 750 IQR + čísla popisná

Příspěvek: # 36577Příspěvek vilik

Já mám navigaci 3 roky. Najezdil jsem s ní desetitisíce km v ČR i Evropě. NIKDY mě při navigování absence popisných čísel v navigaci nijak nevadila, ani neomezovala. Pokud jsem měl před jízdou možnost si adresu najít na mapy.cz, zadal jsem si souřadnice. Pokud to nešlo, tak žádná ulice není tak dlouhá, aby se hledaný objekt nedal najít. :usmev:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
certok
Příspěvky: 8
Registrován: 6.3.2010, 9:44

Re: TomTom 750 IQR + čísla popisná

Příspěvek: # 36578Příspěvek certok

tomu rozumím, nemyslíl si, že by s navigací TomTom někdo zabloudil, jen ta č.p. se mně osobně moc zamlouvala :-))

asi bych tímto toto vlákne uzavřel, ať se chytré hlavy mohou věnovat dalším tazatelům :-)

ještě jednou dík všem
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom 750 IQR + čísla popisná

Příspěvek: # 36579Příspěvek Jirásek

Dobře, zamykám
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno