Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Vše o navigacích značky TomTom
miloss11
Příspěvky: 9
Registrován: 1.3.2008, 7:39

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36290Příspěvek miloss11

No jak to tak vidim, tak to asi necham tak jak to mam, protože jsem s tim relativne spokojen a u sjezdů na dalnici ani nepotrebuji navadení, to chodí celkem OK. Aha tak ja od toho asi očekával vice...hahaha,.... treba včas ohlášení pro odbočavací pruh ve meste, kde je nekolik pruhů(samozřejmě zasekaných autama)a člověk než dojede ke križovatce, tak je potom pozde se nekde zařazovat.....a dopředu ani není videt pres kolony a není známo kam jaky pruh bude odbočovat. Jen jsem myslel, že když toho krasneho TT už mam,že me to bude fungátovat :usmev: . Když jsme v dobe nedávné používali jen mapy(což ma taky sve kouzlo) tak s tim nemel problem nikdo.
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36291Příspěvek vilik

Nevím, v čem máš problém. :zamysl: Na dálnici se včas ohlásí sjezd, mě se navíc zobrazí obrázek pruhů a ve městě jsou v dolním rohu vidět pruhy a navigace včas řekne kam budu odbočovat. Takže není problém. Dokonce ani v Římě nebyl problém a tam je doprava trochu jiná než na Jižní spojce. :usmev:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36293Příspěvek Gumídek

Já také nechápu....Jezdím dost po Evropě, a pokud je více pruhů na křižovatce, tak se mi dole vždy zobrazí, a ten kterým mám jet je zvýrazněný....Máš jistotu, že víš o čem mluvíš....???
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36294Příspěvek Jirásek

Gumajzi, Vilíku - to bylo na mne? Doufám že ne. Já problém nemám, jenom jsem chtěl upozornit na skutečnost, že u nás ne na všech křižovatkách (hlavně menší města) je navádění do jízdních pruhů zaneseno. Nemluvím o Evropě, ale o ČR. Hlasové upozornění je samozřejmě něco jiného, to funguje :usmev:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36295Příspěvek vilik

Kdepak, já reagoval na miloss11 :cheers:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Navigace jízdním pruhem v křižovatce.

Příspěvek: # 36296Příspěvek Gumídek

Ne, já reagoval na miloss11....Jirásku promiň, já v tom fofru nenapsal jméno a tím jsem tě zmátl....To jsem nechtěl, ty víš o čem mluvíš....
Odpovědět