Mapy v7.15 uvolněny

Vše o navigacích značky TomTom
petr_marsal
Příspěvky: 33
Registrován: 22.3.2006, 16:17

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12249Příspěvek petr_marsal

Mně by zajímalo, o kolik je mapa 7.15 lepší než 7.10 nebo 6.85. Zajímalo by mne, jestli už obsahuje kruhové objezdy v menších městech (například v mladé Boleslavi jich chybělo dost) a čísla popisná v menších městech (například v Kolíně). Pokud je podrobnost mapy na úrovni mapy 6.85, považuji za neseriózní od TomTomu lákat zákazníky na novou verzi. Neříkám, že by se podle 6.85 nedalo jezdit (naopak), ale dokonalé informace v ní nebyly.
maci
Příspěvky: 98
Registrován: 1.10.2006, 14:27

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12250Příspěvek maci

myslím že na dojezd je jakákoli mapa. Když někde chybí kruhový objezd, tak vlastně o nic nejde. Názvy ulic a ČP ve velkých městech už problém je. Mapy 7. řady mají oproti mapám 6. řady v širších centrech velkých měst lehce 3D znázorněné budovy. Je to zajímavá vychytávka, ale kvalitu navigace to nezvyšuje. Myslím že mít aktuální mapu je spíš o pocitu než o nutnosti.
TomTom ONE New 2 GB sw 8.002
Western and Central Europe 715.1703 legal

HTC Touch Cruise 8 GB
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12256Příspěvek Docent

Henry píše:Není tedy ani potřeba embosovanou kartu jak psal maci - viz. má elektronická neembosovaná karta Visa Classic od mBank, kterou jsem platil v lednu.
Nemám nic proti mBank, ale tohle přímo smrdí podvodem. A docela mám chuť naprášit je u společnosti VISA. Nazvat totiž kartu VISA Classic, napsat na ni "Electronic use only", což (je typické pouze pro kartu VISA Electron, viz tady) mně moc solidní nepřipadá.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12259Příspěvek zvonicek

Docent píše:
Henry píše:Není tedy ani potřeba embosovanou kartu jak psal maci - viz. má elektronická neembosovaná karta Visa Classic od mBank, kterou jsem platil v lednu.
Nemám nic proti mBank, ale tohle přímo smrdí podvodem. A docela mám chuť naprášit je u společnosti VISA. Nazvat totiž kartu VISA Classic, napsat na ni "Electronic use only", což (je typické pouze pro kartu VISA Electron, viz tady) mně moc solidní nepřipadá.
mBank rozhodně podvod není, je mj. součástí druhé největší německé banky Commerzbank
nabit
Příspěvky: 7
Registrován: 31.10.2007, 0:24

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12269Příspěvek nabit

Mám TomTom 920 v aplikaci TOMTOM HOME použiju záruku nejnovější mapy a opravdu aktualizaci najde a umožní mi jí dát stahovat. Jenže jakmile to dojede na 100% stahování tak mi napíše že došlo k chybě a konec. Stalo se Vám to někomu?

díky za odpověď
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12270Příspěvek Docent

zvonicek píše:mBank rozhodně podvod není, je mj. součástí druhé největší německé banky Commerzbank
Vítej v Argentině :-D. Můj dědeček, dej mu Pán Bůh věčnou slávu, se byl zeptat ve třiapadesátým tajemníka na OV v Horažďovicích, jak je to s tou měnou, co si o ní cvrlikají vrabci na střechách. Tajemnik mu řekl, že je to blbost, že žádná měna nebude.
Dědeček byl na tom ouřadě den před tím, než byla měna ohlášena... Nicméně hodně štěstí u mBank, ale hlavně si dejte bacha na placení s tou kartou "VISA Classic", až ji třeba vytáhnete v taxíku a taxikář zjistí, že s ní nezaplatíte, tak vám dá nejspíš po držce :-P .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
majkyke
Příspěvky: 2
Registrován: 16.8.2007, 8:39

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12273Příspěvek majkyke

Obsah příspěvku vymazán pro nabídku nelegálního SW. :twisted:

Jirásek
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12281Příspěvek vilik

nabit, já si takhle prostahoval celý FUP od O2. Pomohla až intervence u podpory TomTom a pak to najednou šlo jak na drátku. To bylo někdy v polovině prosince. Dodnes mě to nabízí aktualizaci té samé mapy, přestože už ji dávno mám. :chlamani:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12283Příspěvek Crusy

Hmmmm.7.15.1703 ty samý chyby co v předchozích verzích.Ústí nad Labem ...silnice roky neprůjezdnáTrmice -zámeček,sjezd z dálnice - Trmice Ústí n.l. stále jako průj.> nic nového..Střekov-přibyl konečně kruháč....Mohu pro Vás pánové udělat to,že se vám mrknu na "opravy",aby jste si mohli promyslet tuto nemalou investici... :pc:
Tak sem zadával cca 80% předchozích oprav znovu.. :cry: :zub:
Naposledy upravil(a) Crusy dne 10.2.2008, 13:57, celkem upraveno 1 x.
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12287Příspěvek zvonicek

nabit píše:Mám TomTom 920 v aplikaci TOMTOM HOME použiju záruku nejnovější mapy a opravdu aktualizaci najde a umožní mi jí dát stahovat. Jenže jakmile to dojede na 100% stahování tak mi napíše že došlo k chybě a konec. Stalo se Vám to někomu?

díky za odpověď
Ja jsem takto prostahoval asi 15 GB , nastesti nemam na pripojeni FUP :grin: Ve verzi TT Home 2.2.0.33 mi to napsalo vzdy na 100% chybu pripojeni. Stahl jsem teda starsi verzi 2.1. a ve se stahlo v poradku. Takze doporucuji vyzkouset starsi verzi.

Dej vedet, jak to dopadlo.
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12297Příspěvek Henry

Docent píše: Vítej v Argentině :-D. Můj dědeček, dej mu Pán Bůh věčnou slávu, se byl zeptat ve třiapadesátým tajemníka na OV v Horažďovicích, jak je to s tou měnou, co si o ní cvrlikají vrabci na střechách. Tajemnik mu řekl, že je to blbost, že žádná měna nebude.
Dědeček byl na tom ouřadě den před tím, než byla měna ohlášena... Nicméně hodně štěstí u mBank, ale hlavně si dejte bacha na placení s tou kartou "VISA Classic", až ji třeba vytáhnete v taxíku a taxikář zjistí, že s ní nezaplatíte, tak vám dá nejspíš po držce :-P .
Embosovanou kartou co mám jsem neplatil asi už čtyři roky, kdybych ji neměl zadara, tak si ji rozhodně nepořizuju. V Polsku jsem minulý týden kartou VISA Electron od ČS na pumpě nezaplatil (ani tam neměli logo VISA Electron - proto jsem to taky schválně zkusil) a českou kartou od mBank to bylo hned. (Ale sem tato diskuze samozřejmě nepatří, jen jsem psal, že touto kartou od mBank jde koupit mapa od TomTomu.)
nabit
Příspěvky: 7
Registrován: 31.10.2007, 0:24

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12309Příspěvek nabit

Děkuji mnohokrát pomohlo to.
Pro ostatní popis ještě jednou problému na který jsem narazil. Mám windows Vista a aplikaci Tomtom Home 2.2 a GO 920, při uplatnění záruky nejnovější mapy TT home začal stahovat mapu 7.15 která má 2GB. Při 100% dokončeného stahování TT home nahlásí chybu odpojení od serveru. Jak mi zde bylo porazeno zkusil jsem totéž udělat na verzi TT home 2.1 na windows XP. A ejhle vše proběhlo vpořádku. Tak buď to je ve windows Vista, ale spíš si myslím, že to je aplikací TT home 2.2. Ještě jednou děkuji za radu a doufám, že i tento příspěvek někomu pomůže. :cheers:
Medcin
Příspěvky: 39
Registrován: 12.12.2005, 11:01

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12315Příspěvek Medcin

Dají se mapy verse 7 požívat v TT6? (PDA, Palm)
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12317Příspěvek Gumídek

Myslím že ne,že je verze TT6 nevidí,stejně jako to bylo s TT5...
Uživatelský avatar
imaster
Příspěvky: 254
Registrován: 28.5.2007, 18:53
Bydliště: Ostrava

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 12318Příspěvek imaster

Medcin píše:Dají se mapy verse 7 požívat v TT6? (PDA, Palm)
Nedají dokud TT neuvolní TT navigátor 7. Někde na netu jsem četl, že snad na jaře.
Peugeot 206 1.1i 2004
TomTom GO 910(Apl. 8.204 ), RDS-TMC , Maps Western and Central Europe 815.2003

imaster@seznam.cz
Odpovědět