Mapy 8.70

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42984Příspěvek Gebič

Asie se v tobě nezapře.. I rozumově nám to ukazuješ!! :silis: :silis:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
klakson23
Příspěvky: 80
Registrován: 2.6.2009, 19:23
Bydliště: Brno

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42985Příspěvek klakson23

např.???

(rozuměj na příklad)
TT 730T navcore 9.510 mapa Europe 925.5412
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42986Příspěvek Gumídek

Pánové...A dost už....Už mluví jen emoce.....Už se to netýká ani map, ani navigování....
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42988Příspěvek Tonny

Očekávám reakci adminů
- jsem přesvědčen, že když tato "diskuse" nevyprovokuje jejich zásah /a nemám na mysli pouhé smazání některých takzvaných diskusních příspěvků/ - tak tím dají najevo, že je zde "povoleno" doslova vše....
Chtělo by to dát najevo, že jsou hranice, přes které by se jít nemělo...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42989Příspěvek Gebič

Tonny píše:Mimo jiné jsem nereklamoval "jen" chybné názvy ulic, ale i to, že navigace v některých oblastech nerozlišuje třídy silnic a naviguje po polních cestách a dále třeba to, že každá předplacená aktualizace mi smaže mé oblíbené a poslední cíle a hlavně mnou zadané opravy.
Takže tvrzení o teleti a o trotlech má poněkud trhlinu - ono totiž tohle dost omezuje. A pokud mi napíšeš, že si mám překopírovat mapsetings.cfg, pak jo, ten postup znám, ale nekompatibilita způsobí např. to, že navi se pak neumí vyhýbat části trasy a ignoruje např. to, že se chci nějakému místu vyhnout.

TAKŽE NEOMEZUJE???? Definitifvní HOWG k reklamaci map 870.
Mě se zatím nikdy u navigace nestalo (TT GO 930T), že by mě zavedla na polní cestu - stalo se mi to jen jednou a to bylo u mapy verze 632, to už je cca 4 roky zpět ještě TT navigátoru 5 na Nokii N70, co vyšla nová verze map 645 problém byl vyřešen! To jen ty si tady pořád stěžuješ (chyba bude asi v tom, že nemáš mapu co podporuje IQ Routes - to tě nenapadlo, furt tady tvrdíš svou, kup si lepší model a uvidíš, že ten problém zmizí)! :zamysl: Že nemám oblíbené položky v nové mapě, nebo poslední cíle (co na tom je, používáš TT první měsíc, že se tomu furt divíš?), již třetím rokem, si ukládám oblíbená místa do kategorie bodů zájmů (i kamarádům kolem jsem toto doporučil a od té doby nikdo už oblíbené nepoužívá) a nikdy jsem s tím neměl problém (jen je pravda, že do nové mapy musím přkopírovat 10 souborů, otázka 10s), chtělo by to taky proto něco udělat, ne jen si furt stěžovat! A zkrácené názvy ulic, dle mého názoru nikoho to neomezuje, ale chápu vidina nové mapy je silnější a jistě mi zase budeš tvrdit opak! Jinak já zatím ve verzi 870 jsem žádnou chybu nenašel, dokonce včera jsem jel na Litochlebské náměstí a ano navigace mi ukázala Litochlebské Nám - což podprůměrně chytrému člověku musí být 100% jasné! Definitifvní HOWG
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42994Příspěvek Henry

Zdravím všechny,

nějakou dobu jsem se sem nedostal, takže jsem nereagoval dříve.
Mazat/upravovat příspěvky v tomto vlákně nebudu, protože si myslím, že každý alespoň průměrně inteligentní člověk si z těchto příspěvků udělá o pisatelích patřičný obrázek.

Právo vyjádřit svůj názor na věci okolo navigací zde má každý, ale "nutit" tento názor ostatním včetně toho co mají anebo nemají dělat je nepřípustné a "mimo téma". Pokud to u některých uživatelů přesáhne únosnou mez, tak budou následovat kroky jako u některých předešlých uživatelů.

Věnujte se prosím tématu.

Henry
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 43003Příspěvek Jirásek

Já se omlouvám, že jsem nezasáhl dříve. Dovolená, připojení přes mobil.. :zed: .... nebo vůbec žádné.
Sorry
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno