noční režim

Vše o navigacích značky TomTom
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: noční režim

Příspěvek: # 8760Příspěvek Docent

Tak pardon, já měl za to, že ty superdrahý navigace mají nějaký aktivní držák, který se napojí na autoelektriku nejlépe nějakou rozdvojkou právě od napájení autorádia :zamysl: . To autorádio pak má taky volby tlumené podsvícení zapnuté, vypnuté, nebo automaticky spolu se světly...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
multidadula
Příspěvky: 9
Registrován: 26.10.2007, 11:28

Re: noční režim

Příspěvek: # 8832Příspěvek multidadula

fellow píše:
multidadula píše:Zdravím a prosím o radu. Mám TT One, nastavil jsem přepínání do nočního režimu podle předních světel. Nefunguje to, nevím proč. Pak jsem aktualizoval software, chci si nastavit noční režim na manuální, ale zaboha v menu nemůžu najít předvolby dokování. Máte někdo prosím radu? Děkuji.
A vam to nekdy fungovalo? TT One preci nema zadne cidlo ani kablik, pres ktery by informaci o zapnutych svetlech ziskal.
Nejsem technik a tak jsem ocekaval, ze pokud je to v nabidce firmware tak to pristroj umi. Chyba, neumi. Tak jsem resetoval, nepomohlo to. Tak jsem nakonec obnovil nastaveni od vyrobce, prisel o vsechna nastaveni, ale nocni rezim uz funguje - sice manualne, ale lepsi nez nic.
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: noční režim

Příspěvek: # 8842Příspěvek Crusy

Mám dojem,že to dokování sem měl u "starý" verze 6 a objevovalo se tam pouze po připojení na TT Home.. :zamysl:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Odpovědět