Mapa 9.37

Vše o navigacích značky TomTom
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapa 9.37

Příspěvek: # 51304Příspěvek Gumídek

A tím se to vysvětluje. Nám to rozhazovalo nastavení u našich navigací staré řady x20, x30, x50.....ta tvoje už patří mezi novou řadu. My používáme TomTomHome, a nová řada MyTomTom...
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapa 9.37

Příspěvek: # 51372Příspěvek Jarda (J)

Čekal jsem, že v nové mapě konečně zmizí kruháč v obci Lipůvka, který už tam není snad půl roku a stále nic :-( Nahlašoval jsem ho už třikrát.
Apropo, co mám tuhle novou mapu, tak se mi z map share (opravy map) nestáhnul jediny Bit. Nastavení v navigaci je v pořádku (Opravy provedené společností TomTom a několika uživateli). Nechce se mi věřit, že za několik týdnů v celé Evropě nikdo neprovedl žádnou opravu :-)
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapa 9.37

Příspěvek: # 51373Příspěvek Gumídek

Jardo, vezmeme to postupně.
1) Stahování oprav z TT
Já mám nastavení oprav "několika uživateli" a stahují se mi v pohodě. Už se to tu psalo 100x. TomTom tvrdí, že prý vše ověřuje....(a pokud to dělá jako vše, tak pozdrav pánbůh). Ono to vypadá, že když stahuješ všechny opravy, tak to neověřuje, nebo jen trochu, nevím. Ale stahuji opravy...
2) Zadávání oprav přes MapShare
Zadávání jen přes MapShare se tu také probíralo 100x. Jelikož to TT opět ověřuje, tak počítej s tím, že to tam bude až ve čtvrté mapě. Vzhledem k postupu tvorby map je to jasné...To vysvětlovat nebudu. My, co jsme se s tím nespokojili, zadáváme opravy map na http://www.navigovat.cz v sekci chyby v mapách Ceda a Teleatlas. Firma Ceda je český dodavatel mapových podkladů pro Teleatlas. A touto spoluprací jsme tento postup velmi zrychlili. Spousta opravených míst je naše práce, nové ulice atd atd. Jukni tam a pochopíš...
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapa 9.37

Příspěvek: # 51539Příspěvek Jarda (J)

Omlouvám se za nereagování, ale měl jsem zde nastavenou e-mailovou adresu, která již neexistuje. Co se mapshare týče, tak mi za celou dobu z oprav nic nepřišlo (mapa 9.37). Je to zřejmě tím, že si tuto verzi mapy moc lidí nestáhlo a ti co ano, se v tom vůbec nerejpou :-)
U verze 9.40 už to funguje normálně. Mimo to kruhový objezd je už konečně pryč.
V navigaci je mnohem jednodušší nedostatek v mapě vyjádřit, ale fórum zřejmě funguje rychleji. Uvidíme jestli mě to osloví.
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapa 9.37

Příspěvek: # 51540Příspěvek Gumídek

Fórum opravdu funguje rychleji..... :usmev:
Zamčeno