Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
xFilda
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2011, 20:41

Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Příspěvek: # 44589Příspěvek xFilda

Zdravím, už opravdu nevím jak to dát do kupy.. Koupil sem si v anglii TT XL IQ Routes s tím že měl mít i mapu ČR dyž sem jel do čr a bohužel neměla, tak jsem dle tabulky vybral vhodný mapy, stáhnul, nainstaloval a zamrzlo to. Tak sem udělal obnovení a zase. Nakonec už mi nezbývalo nic jiného než kompletně zformátovat navigaci a začít od znovu. Hodím tam navcore 9.056, TT Home mi ho upgraduje na 9.061, frknu tam noější mapy 880. ve elikosti do 2 GB protože mám model bez slotu na SD karty, použiju fastactivate a když je vše hotový tak normálně odpojím, zapnu a když vše nastavuji - jazyk - ok, km nebo míle - ok, pravá nebo levá ruka - ok, am, pm - ok ale jakmile nastavím čas - zamrzne, a znovu dokola... Když zkusím ovládat TT přes TT Home tak je vše pořádku a normálně ho nastavím, ale jakmile ho odpojím, musím ho nastavovat znovu a zase zamrzne a restartuje se... zkusil jsem znovu obnovit systém a kompletně znovu nahrát navcore, mapy atd už asi 4x ale pokaždý ten stejnej problém...

Nedokážete mi prosím nědo poradit co s tím ? už jsem opravdu v koncích a nevím co s tím... :hmm:
Uživatelský avatar
koko1
Příspěvky: 27
Registrován: 15.6.2009, 8:35
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Příspěvek: # 44592Příspěvek koko1

Tak to jsi na jiném fóru. :shock3:
TomTom GO 930Traffic
RDS/TMC receiver 4V00.013, Aplikace 9.510, Boot 5.5120
Europe 905.4754

Transcend SDHC 8GB, Class 10
TomTom HOME 2.9.2.2837
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Příspěvek: # 44593Příspěvek Gumídek

Jestliže jsou ty mapy nelegální, tak jsi na špatném webu. Zde se warez nekoná....
xFilda
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2011, 20:41

Re: Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Příspěvek: # 44598Příspěvek xFilda

mapy jsem zkusil dát zpátky originální s kterými jsem navigaci koupil sice starší ale už nevím co s tím a problém furt stejný. Prosím opravdu nevíte někdo jak na to abych to dal do kupy ?
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomoc TT XL IQ Routes

Příspěvek: # 44601Příspěvek Jirásek

Je to jednoduché.
Chybí základní informace:
1. Navi byla koupená nová? Nebo je starší z druhé ruky? Nikdy nebyla cracklá?
2. Ty "původní" mapy - nejsou náhodou cracklé?
3. Nové mapy byly zakoupeny originální u TomTom?

Pokud došlo k užití nelegálního SW bude rozchození navi problematičtější a zde radu nehledej. Tady mohu doporučit pouze zakoupení nových, legálních, map.
Pokud je vše legální, je nutno problém podrobněji popsat včetně verzí map (880 je základní označení, jsou podverze pro určitá zařízení). Jinak se těžko radí. Případně se obrať na podporu TomTom.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět