Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
fibacek
Příspěvky: 2
Registrován: 1.6.2011, 16:56

Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42535Příspěvek fibacek

Zdravím, jestli to už někde je, omlouvám se, ale hledal jsem docela dlouho a nenašel.
Mám nově TT Go750. Dříve jsem měl TT Go730. U 750-ky při spuštění a po vyhledání trasy znovu naskočí modrá obrazovka "Jezděte bezpečně. Jezděte zodpovědně a dodržujte zásady bezpečné jízdy: Umístěte, zabezpečte blablabla.." Pokaždé musím odklepávat tlačítko pokračovat. Za živého boha jsem nenašel, kde to vypnout. Tušíte někdo?
Díky, Fíba
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42538Příspěvek Gumídek

Hledej, někde tu návod je....Už se to někomu objevilo i na řadě x30....Ale nevím, jak se vám to povede, dělal jsem s navigacemi vždy psí kusy, mám čtvrtou, a nidy se mi ani na mé, ani na navigaci kolegů, či klientů toto neobjevilo...
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42540Příspěvek Tonny

NĚKDE V NASTAVENÍ - v mém případě

- Změnit předvolby, pak volba
- Zámek, naskočí několik zaškrtávacích polí, jedno z nich je
- ZOBRAZIT BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ - pokud je aktivní, zobrazuje ten nápis, pokud není aktivní, nezobrazuje.

Je možné, nemohu posoudit, že vyšší typy mají tuto volbu defaultně aktivní nebo jinde v menu nebo možná i nevypínatelnou.
Zkus hledat...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42543Příspěvek vilik

Řekl bych, že to bude spjato s verzí NC. Za dobu, co mám navigaci jsem vyzkoušel snad všechny verze. U některých se tato hláška neobjevila vůbec a u jiných, jsem se mohl postavit na uši a hláška tam byla a byla a byla..... :koul:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
VSamtron
Příspěvky: 1
Registrován: 15.6.2011, 7:57

Re: Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42715Příspěvek VSamtron

Lze nastavit i v souboru config.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Odstranění obrazovky Jezděte bezpečně

Příspěvek: # 42718Příspěvek Gumídek

Hledej, někde zde na fóru je postup, jak ji odstranit. Já jsem s tím nikdy problém neměl, U mne se neobjevuje tato hláška, a nikdy se neobjevovala. Mělo by to být v menu - změnit předvolby - zámek - zobrazit bezpečnostní upozornění. Nesmíš to mít zaškrtnuté. Pak by se neměla objevovat....
Odpovědět