TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
Honza Bouma
Příspěvky: 3
Registrován: 19.7.2010, 14:25

TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38205Příspěvek Honza Bouma

Dostala see mi do ruky tátova navigace TOMTOM XL )předpokládám, že ONE serie, protože nemá slot na kartu) na krabici je napsáno TomTom XL-30 Series. Je koupena asi před 3 týdny. NavCore 8.083; mapa Ce a Es E 835.2420. Po připojení k TT Home byly k dispozici akorat aktualizace MapShare a kamer. Sehnal jsem si tedy "ručně" mapu 850. když jsem si ji chtěl ale vybrat v zařízení, po klepnutí na ni mi navigace hodila chybu,že nemůže být v tomto zařízení použita. Podle mne je to kvůli starému Navcore. Může mi někdo hodit návod, popř. odkazy pro tuto navigaci. Běžně používám TT pro PDA, ale v PNA jsem nováček. Kdyby to nešlo zde na forum,tak prosím na honza.bouma@seznam.cz . moc děkuju
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38208Příspěvek Gumídek

Jestli jsi si ji "sehnal" pod rukou, tak s tím navcore nemá co dělat. Nainstaloval jsi tam mapu, která není legální. A jestli zde chceš hledat warez..To zanamená, že chceč mapu "nastartovat a spárovat se zařízením nelegálně" to jsi na tomto serveru špatně. To se tu nekoná....
Honza Bouma
Příspěvky: 3
Registrován: 19.7.2010, 14:25

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38212Příspěvek Honza Bouma

Ať to každý pochopí,jak umí. Topic byl schválený adminem,takže tak. Jestli mi někdo umí pomoct a bojí se potencionálních potíží, ať mi, prosím, písne na mail. Děkuju
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38217Příspěvek Scorpio_cz

Pokud by bylo k dispozici nové NavCORE (oficiální), pak by ho TT-Home nabídl k instalaci.
Pro TomTom se mapy kupují, a při zakoupení dojde k odemčení mapy na zařízení pro které byla koupena.
Dále lze zakoupit (oboje přes TT-Home) službu aktualizace map (myslím že na 2 roky).

Pokud je to nová navigace oficiálně koupená v obchodě (ne z druhé či další ruky), tak je právě jednou možné využít "záruku nejnovějších map" (do 30 dnů od zakoupení - pokud mě paměť neklame), a mapa bude aktualizovaná zdarma.
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38218Příspěvek Gebič

Dat jsem LOCK si myslim je na miste!! :pistol:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Honza Bouma
Příspěvky: 3
Registrován: 19.7.2010, 14:25

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38222Příspěvek Honza Bouma

Scorpio_cz píše: Pokud je to nová navigace oficiálně koupená v obchodě (ne z druhé či další ruky), tak je právě jednou možné využít "záruku nejnovějších map" (do 30 dnů od zakoupení - pokud mě paměť neklame), a mapa bude aktualizovaná zdarma.
Muzes byt prosim konkretnejsi?jak a kde? Dik
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom XL ONE aktualizace NavCore

Příspěvek: # 38225Příspěvek Jirásek

Zdravím nového uživatele. Přes TomTom Home - aktualizace.
Stačilo trochu pohledat - je tu zvláštní vlákno k tomuto problému http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... alizace+30
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno