tom tom one new

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
kildamirek
Příspěvky: 15
Registrován: 6.2.2007, 17:51
Kontaktovat uživatele:

tom tom one new

Příspěvek: # 3259Příspěvek kildamirek

Ahoj, chtel bych se vás, zkušených, zeptat jake mate zkušenosti s toto navigací popřípadě jake ma nedostatky... Děkuji za radu , v sobotu se ji chystam koupit...
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3260Příspěvek faltak

pouzivam verzi TT One a jsem s ni velice spokojen. Chyby jsem tam snad nenasel zadne, je to totiz moje prvni navigace. Koupi TTone new urcite neprohloupis, pokud teda od navigace necekas nejake doplnkove funkce, jako je treba handsfree. To uz bys musel sahnout hloubeji do kapsy.
tomíček
Příspěvky: 33
Registrován: 13.11.2006, 18:54

TTONew

Příspěvek: # 3261Příspěvek tomíček

Používám TT One New již skoro půl roku a max spokojenost. Jezdím nejvíce po ČR a tam jsou mapy OK. Pořizoval jsem ho hlavně na upozornění na pasti na cestách a díky uživatelské přístupnosti ( a POI.cz) mi usnadńuje cestování. Vřele doporučuji.
Uživatelský avatar
vojta66
Příspěvky: 766
Registrován: 18.10.2006, 18:19
Bydliště: Praha, matka měst
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3263Příspěvek vojta66

Používám TT One New již pár měsíců a jsem velmi spokojen. Vyplatí se vyšetřit si trochu času a trošku se o svůj nový TT více zajímat. I tento skvělý web ti jistě otevře oči :shock: TT One New je za ty peníze skvělá koupě a vykoná skvělou službu, je třeba si zajistit aktuální mapy, dovybavit poi a je to....vyzkoušeno po ČR, Německu i Slovensku. Doporučuji.
kildamirek
Příspěvky: 15
Registrován: 6.2.2007, 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3267Příspěvek kildamirek

všem vám moc děkuju za vaše názory, už se nemůžu dočkat až si ji v sobotu koupím.
kildamirek
Příspěvky: 15
Registrován: 6.2.2007, 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3360Příspěvek kildamirek

ještě by sem se chtel zeptat, jestli neexistuje nejaky programek ktery by ukazoval souradnice kde se prave nachazim , popřípadě jak by se dal s touto navigací dělat geocatching...
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3364Příspěvek MilanSu

V TT6 si muzes nechat zobrazovat souradnice aktualni pozice
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3367Příspěvek libor_m

Na geocaching zcela nevhodné. Usazuje Tě to na silnici a mimo ni se špatně orientuješ. Můžeš se k místu pouze přiblížit, ale jinak musíš použít nějakou ručku.
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Pecan
Příspěvky: 1
Registrován: 13.2.2007, 10:51

Příspěvek: # 3370Příspěvek Pecan

kildamirek píše: ještě by sem se chtel zeptat, jestli neexistuje nejaky programek ktery by ukazoval souradnice kde se prave nachazim , popřípadě jak by se dal s touto navigací dělat geocatching...


taky sem puvodne chtel TT one new, ale nakonec sem koupil garmin nuvi 300. Na cestach zhruba stejne jako TT, navic s TOPOmapou (byla predinstalovana pri koupi) se da pouzit i do terenu (vydrz cca4h) na geocatching. Mapa obsahuje i vrstevnice, polni cesty, turisticke stezky atp.
Tak si radsi ujasni, na co vsechno chces GPSku pouzivat, at pak nejsi zklamanej... 8)
ivanm
Příspěvky: 54
Registrován: 4.7.2006, 21:17
Bydliště: Praha

Příspěvek: # 3373Příspěvek ivanm

Jestli by se na kesky nevyplatila rucni turisticka GPS. Vydrze byvaji hodne pres 10 hodin, odolne, vodeodolne a ceny obecne nizsi, pouzite skoro za hubicku.
kildamirek
Příspěvky: 15
Registrován: 6.2.2007, 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3398Příspěvek kildamirek

čau lidi , měl bych další otázku a to jak se daji rychle uložit pozice , například když uvidim někde stát policajty s radarem, pojedu kolem nich ... a budu chtit uložit souřadnice , jak na to ?!
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3400Příspěvek Jirásek

Zkušený to zvládaj, je to několik úkonů.
Já to nezvládám :oops: :oops: , pouze si snažím zapamatovat, kde to pokud možno přesně bylo, a potom podle leteckých map dohledávám. Když si nejsem jistý, tak radši držím hubu. To nemyslím na nikoho nijak špatně, ale nechci dělat zmatky.
Už jsem jich tady nadělal dost, že :?:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
kildamirek
Příspěvky: 15
Registrován: 6.2.2007, 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3403Příspěvek kildamirek

děcka ahojte :lol: , nainstaloval sem si do sve navigace program tipmaster, ale nelibil se mi tak sem ho odstranil... odstranil sem ho tak že sem otevřel složku tomtom , ( nedelal sem to přes tt home) a klikl sem pravym tlacitkem mysi na slozku tipmaster...a dal odstranit... ted ale kdyz v mem tomtomu najedu do menu tak tam je stale ikonka tipmasteru, prám se tedy jak se dá odstranit.???? díky za rady PS: jsem jeste začátečník tak prominte že vas otravuju takovejhlema banalitama...
Odpovědět