Tuto mapu nelze použít na tomto zařízení

Vše o navigacích značky TomTom
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Tuto mapu nelze použít na tomto zařízení

Příspěvek: # 28476Příspěvek Gumídek

Vyzkoušel jsem si oba typy navigací, měl jsem prvního One(mapy na SD), pak XL(mapy v paměti a na SD), nyní mám 730(mapy v paměti, maldá má One v.3(mapy v paměti-nemá slot). Proč to píšu? Nikdy jsem neměl problém s aktualizacemi, s kousáním atd. Ono jde také o to, jednou za čas vymazat navigaci, sjet jí cleanerem, a pak to tam zase natáhnout za zálohy zpět. A vše nám funguje jak má, a žádný problém, nikdy jsem to, co jsem měl na SD kartách neaktualizoval jinak, než v navigaci, a žádný problém...Neber to osobně, ale chyba byla někde u tebe. Buď v Pc, nebo v navigaci....
p12k
Příspěvky: 18
Registrován: 6.4.2008, 8:48

Re: Tuto mapu nelze použít na tomto zařízení

Příspěvek: # 28479Příspěvek p12k

No pokud jsem to takto chtěl dělat tak se mi záloha už nerozběhla.Záloha jak přes TTH tak přes Win.Takže vše znova stahnout přes TTH.Jak navi samotná tak na kartě.Pc jsem zkoušel tři.OS XP i Vista.V navi je 1GB,obsazeno asi 720MB.Občas to třeba hlásilo nedostatek paměti.A to jsem chtěl třeba stáhnout jen zvuk pro upozornění.To samé s kartou v navi.Pouze samotná karta je bez problémů.Nemohu si pomoc.Jsem ale rád,že to alespoň takto funguje.
Odpovědět