Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25345Příspěvek Jarda (J)

No neměl jsem na mysli papírovou mapu. V tomtomovi je na té "lepší" silnici číslo a je také tuším žlutá, kdeždo "podřadné" silnice jsou bílé a většinou bez názvu, takže si můžeš udělat obrázek sám kde pojedeš. Ovšem zažil jsem silnici třetí třídy mnohem kvalitnější než jedničku :-)
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25351Příspěvek Kozelsky

jo mas pravdu. I jsou zlute a ty ostatni jsou bile ... Jenze je problem ze kdyz TT naviguje trasu, tak ti pres tu silnici zobrazuje tu tmavehnedou stopu, takze nejde videt jakou ma barvu ta silnice.
TomTom GO930T
boomer
Příspěvky: 9
Registrován: 7.7.2008, 12:51

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25356Příspěvek boomer

Přiznám se, že mě ještě TT před nezpěvnými silnicemi nevaroval.. Někoho snad varuje?! Že by jen ten můj byl takový mlčenlivý.. :-) Pravda, že RDS-TMC sice mám, ale nepoužívám.. Možná začnu..
Řetězy jsem u sebe měl, ale po 400m jsem visel v závěji, která mlhavě připomínala cestu a byly tam jen obrysy kolejí od traktoru.. že jsem se odtamtud dostal, svědčí to, že teď píšu.. Ovšem neptejte se mě jak :-D
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25357Příspěvek vilik

Mě ano. Hned při plánování se zeptá, pokud by se trasa mohla pohybovat po takových cestách, na nezpevněné silnice. Záleží na předvolbách v menu. Pak stačí povolit, nebo zamítnout. v druhém případě bude trasa zřejmě delší. Ale mockrát jsem se s tím nesetkal. Snad 3x v Itálii.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25358Příspěvek Gebič

Take se me TT nekdy zepta... Vzdy plati pravidlo, vyhnout se nezpevnenym cestam... ::prav::
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
rehak
Příspěvky: 1
Registrován: 25.6.2007, 21:20

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 25997Příspěvek rehak

Kdyby jste jezdili lyžovat do Śvícarska, tak pochopíte že rozdíl mezi letní a zimní cestou znamená zajížďku cca 200 Km. Letí a zimní cesta se rozděluje podle datumu a ne podle počasí. Tohle ale TomTom neví.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Navigovani v zime po neosetrenych silnicich

Příspěvek: # 26002Příspěvek Docent

A do Švýcarska dělá ten rozdíl kolik :blazen: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět