Tomtom a nadmořská výška

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Nadmořská výška s navcore 8.300

Příspěvek: # 23983Příspěvek Kozelsky

presne Pilsit.Logpos funguje bez problemu v 8.300 a samozrejme si zakladal zbytecne nove vlakno ..... nejdrive se podivej a pokud se ti zda ze je tady toho hodne, tak pouzij funkci HLEDAT :pc:

Edit Jirasek: Posleních pár příspěvků přesunuto sem do vlákna
TomTom GO930T
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Nadmořská výška s navcore 8.300

Příspěvek: # 23993Příspěvek zvonicek

hoh píše:Ahoj,

víte někdo o aplikaci, která umí zobrazit v TT nadmořskou výšku a je kompatibilní s nejnovějším navcore? TT pořád mění SDK a s nejnovějším navcore 8.300 mi nefunguje žádný z evergreenů, konkrétně.....
Podívej se hned nad tento tvůj příspěvek, napsal jsem tam 100% funkční návod, jak rozchodit Altitude 3 na Navcore 8.300

edit: je to přesně ZDE: http://poi.cz/phpbb/viewtopic.php?p=23749#p23749
hafca
Příspěvky: 164
Registrován: 19.4.2008, 18:07

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24005Příspěvek hafca

zvonicek
Tak jsem zkoušel Tvůj návod a u mě nejde, ale možná dělám něco špatně. Smazal jsem i soubor "cleanup.txt". Vrátil zpět ty dvě složky a přihrál soubor "ttn.txt". Napíše se mi sice, že Altitude startuje, ale jinak nic. Ne že bych bez toho nemohl být, spíš mi zajímá, proč to nejde. Nemáš ještě nějaký tip, co s tím?
TomTom GO 720T NV 9.430
EVIZ
Příspěvky: 35
Registrován: 18.2.2007, 22:25

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24015Příspěvek EVIZ

zvonicek píše:serfig: dííky moc za návod, který mi sice nefungoval, ale díky němu jsem se dostal k francouzské stránce, kde byl přesný postup, který mi fungoval, podrobně rozepsán.

takže...

Jak zprovoznit program Altitude 3 na Navcore 8.300 ?

Nejdříve vyzkoušejte návod od serfiga, který asi pro některé modely TT funguje. Tento postup způsobil, že můj TomTom GO920 zamrzl na úvodní obrazovce s logem, tato obrazovka už nezmizela, tak jsem TT restartoval tlačítkem dole, připojil k PC a zkusil jiný návod podle francouzské stránky tomtomax.fr/forum, který mi na GO920 100% funguje. :jupi:

1. Kompletně smažte program Altitude z vašeho TomTomu (složky opt/ a /sdkregistry), stačí je jen přesunout někam pryč z TomTomu na disk PC.
2. Spusťte TomTom bez Altitude
3. Připojte jej zpátky k PC a nahrajte obě složky zpátky do TomToma, zatím neodpojujte
4. Stáhněte si tento soubor a nahrajte jej do kořenového adresáře TomToma (jedná se o soubor, který poradil serfig, ale obsahuje jiné odřádkování, které v poznámkovém bloku neuděláte, takže možná je to potřeba)
http://uloz.to/1079442/ttn nebo
http://www.edisk.cz/stahni/12774/ttn_53B.html nebo
http://bagruj.cz/y5xco35n7nmn/ttn.html

nyní by už mělo být všechno OK a Altitude by měl zase fungovat, jako dřív.

Napište, jestli vám to funguje ;)
Dík fungujete to ok deík :palce:
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24057Příspěvek zvonicek

hafca píše:zvonicek
Tak jsem zkoušel Tvůj návod a u mě nejde, ale možná dělám něco špatně. Smazal jsem i soubor "cleanup.txt". Vrátil zpět ty dvě složky a přihrál soubor "ttn.txt". Napíše se mi sice, že Altitude startuje, ale jinak nic. Ne že bych bez toho nemohl být, spíš mi zajímá, proč to nejde. Nemáš ještě nějaký tip, co s tím?
Chyba je v tom, že ten soubor se nejmenuje ttn.txt, ale jen ttn, nemá žádnou příponu. Když si ten soubor stáhneš z těch mojich odkazů, .txt za tím není, takže si to stáhni a nakopíruj tak, jak to tam je.
hafca
Příspěvky: 164
Registrován: 19.4.2008, 18:07

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24081Příspěvek hafca

Dík za pomoc, už to chodí. Já to tahal z toho prostředního odkazu a uložilo se to s koncovkou TXT.
TomTom GO 720T NV 9.430
mana
Příspěvky: 7
Registrován: 24.12.2008, 14:36

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24146Příspěvek mana

Zvonicku dík funguje skvěle :palec:
Usakcek
Příspěvky: 10
Registrován: 19.10.2008, 21:32

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24178Příspěvek Usakcek

Zdravím, vím, že si vysloužím zase tvrdou kritiku, že se ptám na tuto věc....ale co.. Nejde mi nainstalovat TrimMaster 1.8a Když použiju návod z Navigovat.cz....tam je napsáno, že mám tenstažený soubor nakopírovat do souboru od kud si tomtom bere věci k instalaci...dal jsem to tedy do sločky download,,,a pak se píše že mám v TomTom HOME dát soubor, předvolby, upřesnit...bohužel v TomTom HOME mám v položce soubor, poze dvě položky a ani jedna není předvolby......mohl by mi někdo ochotný napsat potrobně (jako pro blbce) jak to tedy nainstaluji. Děkuji
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24182Příspěvek Kozelsky

No tak zkus pomoci FUNKCE nahore HLEDAT ...... najit navod zde, kdyz ten z NAVIGOVAT ti nefunguje. Napis tam treba TripMaster .... a urcite najdes nebo si procti toto vlakno od stranky 1. Je celkem ubijejici psat nektere veci porad dokola. Jo a jeste je dulezite jakou mas verzi TTH (porad se vyvyji a doplnuji, takze tam muzes mit mene moznosti).
TomTom GO930T
Usakcek
Příspěvky: 10
Registrován: 19.10.2008, 21:32

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24184Příspěvek Usakcek

Vlákno jsem si samozřejmě přečetl...ale moudrej z toho nejsem....nejraději bych to nainstaloval ručně, ale trošku mě mate kam ten soubor.cab mám dát...ale to je jedno, holt se obejdu bez tohoto programu, chtěl jsem to jen vyzkoušet...
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24186Příspěvek Kozelsky

Neboj, kdyz jsi to uz tady prosel a napsal, tak ti nekdo poradi. Ja bohuzel tento program nemam (jinak bych ti to napsal), ja pouzivat PILSIT.LOGPOS, ktery sel jednoduse nainstalovat (respektive pouze zkopirovat) a funguje na verzi 8.300. Ukazuje kde se zrovna nachazis a nadmorskou vysku a umi i nejak logovat do souboru, ale to nepouzivam, tak jsme to nezkousel.
TomTom GO930T
hoh
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2008, 0:56

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24219Příspěvek hoh

Usakcek píše:Zdravím, vím, že si vysloužím zase tvrdou kritiku, že se ptám na tuto věc....ale co.. Nejde mi nainstalovat TrimMaster 1.8a Když použiju návod z Navigovat.cz....tam je napsáno, že mám tenstažený soubor nakopírovat do souboru od kud si tomtom bere věci k instalaci...dal jsem to tedy do sločky download,,,a pak se píše že mám v TomTom HOME dát soubor, předvolby, upřesnit...bohužel v TomTom HOME mám v položce soubor, poze dvě položky a ani jedna není předvolby......mohl by mi někdo ochotný napsat potrobně (jako pro blbce) jak to tedy nainstaluji. Děkuji
Dejte to do podadresáře complete\plugin té složky nakonfigurované jako download, tedy např. C:\TomTom\HOME\Download\complete\plugin, pokud máte jako download nastaveno C:\TomTom\HOME\Download.
Uživatelský avatar
petjitsu
Příspěvky: 70
Registrován: 17.2.2008, 8:15

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 24950Příspěvek petjitsu

Height
Simple altimeter, still works in NAVCORE 8. (Not working for x00 and x10 models currently).
Download page - http://gps.dg4sfw.de/

http://www.yournav.com/forum/index.php? ... 13094&st=0
TT-GO 600; ver. 16.201.2572.311; europe v970.7464 (05/2016)
serfig
Příspěvky: 6
Registrován: 6.2.2008, 6:25

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 25013Příspěvek serfig

petjitsu píše:Height
Simple altimeter, still works in NAVCORE 8. (Not working for x00 and x10 models currently).
Download page - http://gps.dg4sfw.de/

http://www.yournav.com/forum/index.php? ... 13094&st=0
Výškoměr "Height"ztažený z těhto stránek jsem zkoušel s různými NAVCORE 8..... a funguje dobře.Výhoda je,že výška se ukazuje trvale v levém horním rohu a nazavazí.Altitude jsem smazal.Mám ONE XL boot 5.5106
Tom Tom ONE XL
EVIZ
Příspěvky: 35
Registrován: 18.2.2007, 22:25

Re: Tomtom a nadmořská výška

Příspěvek: # 25026Příspěvek EVIZ

proč se to zobrzuje jako 5 místné číslo /v centrimetrch/? akdyž jdu do menu tomtoma tak skáčou čísla okolo 65653 a pod.
Odpovědět