PRŮS....

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
prosak
Příspěvky: 1
Registrován: 20.9.2008, 12:38

PRŮS....

Příspěvek: # 20809Příspěvek prosak

VYMAZAL JSEM NA TOMTOMU HLAVNÍ SOFT.CO TEĎ S TÍM PORADÍ NĚKDO?
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 20812Příspěvek Jirásek

:hudry: TO NEMÁ CENU :hudry: JE TO POŘÁD DOKOLA TO SAMÉ :cry: Číst, zálohovat!!!

Již to tu bylo několikrát. Přečti si trochu fórum, použij vyhledávání.

Udělal jsi si zálohu, než jsi se v tom začal vrtat ????????? O jaké zařízení a jak staré se jedná?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 20813Příspěvek Scorpio_cz

OT: Jirásku, buď optimista, po několika pokusech se každý nakonec naučí si data zazálohovat :blee:

Pokud máte zálohu TomTom Home, obnovit.
Pokud zálohu TT Home nemáte tak alespoň nakopírujte zpět ty smazané soubory - pokud máte aspoň ty.
Pak by to TT Home mělo rozpoznat jako TomTom zařízení a třeba nabídnout aktualizaci SW - bylo by vyhráno.

Pokud jste smazal i mapy, tak buď máte zálohu, nebo si je zřejmě budete muset koupit znova
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 20819Příspěvek Gumídek

Fakt "dokonale" nazvané vlákno. Jirásku,obdivuji tě.....Já bych mu příspěvek smazal. Ať se naučí normálně nazvat vlákno a popsat problém....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 20821Příspěvek Docent

Já bych to nemazal, ale prostě bych na to vůbec neregáloval... Stejně jako už na jiném serveru neregáluji na dotazy, které mají v názvu "help", "pomoc, prosím", "pomooooooc" apod. ... A stejně jako napříště nehodlám regálovat na dotazy, které už tu byly probrány mockrát... Výjimkou budou pochopitelně dotazy aktivních uživatelů, u nichž se dá opakování dotazu zdůvodnit nikoliv leností nebo neschopností, ale řáděním toho Němce, co starším osobám schovává věci :osli: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 21035Příspěvek Kozelsky

Ja bych ty vlakna smazal nebo spise nesmazal, ale napsal bych tam VELKY NAPIS ze to je zruseno a at se dotycny podiva pomoci funkce HLEDAT na svuj problem. Myslim ze az by tam bylo nekolik velkych napisu vyraznych, tak by si toho i ostatni novi vsimli. No neco by se melo vymyslet, bo se ztoho jinak JIRASEK zblazni :blazen: a to nechceme.
TomTom GO930T
Charlie1

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 21038Příspěvek Charlie1

Byl bych pro aby se na to nereagovalo :KO: ale na jednu stranku se podivejme na sebe nebyli sme stejni myslim ze vetsina urcite ano kazdy sme jednou zacinali a udelali nejakou tu koninu a pak schaneli a ve stresu treba zalozili vlakno treba na POI beru to s rezervou :cheers:
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 21039Příspěvek Crusy

Hmmmm,tak koukám,že někdo ve stresu založil opět nové vlákno "Co mám koupit?"..... zase věc,kterou tu ""nikdo nikdy nikde"" neprobíral... :zed:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: PRŮS....

Příspěvek: # 21072Příspěvek Kozelsky

Zalozit vlakno klidne teda jak pises ve stresu a kdyz jsem zde poprve, ale at je nazev alespon trochu NORMALNI. Predpokladam kdo dojde az na tuto stranku, tak by mohl trochu premyslet. Dat vlaknu nazev PRUS.... to je fakt chytre, co by to tak asi mohlo znameta PRŮSÁK, PRŮSTŘEL ..... :lol1:

Prece vidi ostatni nazvy vlaken a nikde nejsou zadne zkratky a nesmysly ......... ale nebudu si zvedat tlak :cheers:
TomTom GO930T
Zamčeno