čísla ulic v mapách

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
IVOC
Příspěvky: 2
Registrován: 20.9.2008, 20:46

čísla ulic v mapách

Příspěvek: # 20823Příspěvek IVOC

Ahoj,jsem čerstvým držitelem tomtom 930,zjistil jsem,že mi neukazuje čísla popisná,ani zadat se nedají do adresy,protože je nezná.Nevíte někdo,zda byto mohlo být mapou,která je tam ninstalovaná,i když aktualizovaná i s opravami?Pokud ano jakou mapu tedy si nainsalovat, či jak ji upravit ?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: čísla ulic v mapách

Příspěvek: # 20826Příspěvek Gumídek

Všechny ulice v mapách čísla zanešená nemají. A u těch,co je mají, tak mají jen čísla tzv.modrá-orientační....
IVOC
Příspěvky: 2
Registrován: 20.9.2008, 20:46

Re: čísla ulic v mapách

Příspěvek: # 20847Příspěvek IVOC

A nedá se to do mapy nějak dodat?Když hledám v mapě na internetu(senam),tak tam se popisné čsla v pohodě ukazují.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: čísla ulic v mapách

Příspěvek: # 20849Příspěvek Jirásek

Nedá.
Vyhledávač senam neznám (marně jsem googloval :mad2: ), ale každopádně internet není navigace. Doporučuji obrátit se s touto problematikou na výrobce mapových podkladů.
Tento problém jsme tu již řešili v nedávné době TADY, TADY, v minulosti i TADY. Stačilo použít funkci vyhledávání, nebylo nutno zakládat nové vlákno. :hudry: :lol1:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: čísla ulic v mapách

Příspěvek: # 20854Příspěvek Crusy

".....není nutno zakládat nové vlákno...."Jirásku nechceš si už napsat nějakou univerzální stálou větu a pak jí sem skoro každej druhej den jen nakopírovat..??? Je to ale :pulka: co??!! 8-) Hlavně že zde byla již většina věcí vyřčena.. ::prav:: ... :zed:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Odpovědět