NE !!

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

NE !!

Příspěvek: # 18478Příspěvek Crusy

Tímto se předem všem omlouvám...
!!! Nebudu reagovat tudíž nechci,aby mi různí návštěvníci tohoto fora zasílali zprávy typu..viz. níže !!!
Obrázek
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Kurt
Příspěvky: 18
Registrován: 11.5.2008, 12:30

Re: NE !!

Příspěvek: # 18479Příspěvek Kurt

Kde je problém?

Přijímat soukromé zprávy od uživatelů: NE.
http://www.poi.cz/phpbb/ucp.php?i=165
TomTom ONE New 7.903
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: NE !!

Příspěvek: # 18480Příspěvek Gumídek

Kurte,ale SZ jsou dost důležité. Například při autorizaci bodů atd,a také abychom zbytečně nezatěžovali vlákna věcmi,které nemusí číst všichni...
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: NE !!

Příspěvek: # 18483Příspěvek Crusy

Ono když chce někdo pomoct,budiš..ale,že se někdo zaregistruje jen kvůli tomu,že mu nejde něco co má z warezu...Kolikrát to tu bylo napsaný..PŘEČÍST si něco o dané věci na foru,ale to je prostě pro někoho moc zdlouhavé,a tak se s tím snaží nějak vyje.at,abych nebyl sprostej... :palec:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Kurt
Příspěvky: 18
Registrován: 11.5.2008, 12:30

Re: NE !!

Příspěvek: # 18484Příspěvek Kurt

Gumajz: já vím, jen mi podobná deklarace přijde, slušně řečeno, nanic. Stejně se tím nic nezmění, každé jelito, které nečte témata a posílá SZ ji pošle stejně. Vše zůstane při starém a jedeme dále močálem černým, kolem bílých skal.
Zákaz SZ je jediné skutečně účinné řešení, bohužel prakticky nerealizovatelné.
TomTom ONE New 7.903
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: NE !!

Příspěvek: # 18489Příspěvek Gumídek

Nemá smysl se tím zatěžovat. Když ti taková SZ přijde,tak ji s úsměvem vymaž a mysli si cosi o...........Svět je plnej blbů,a čím větší blb,tím víc si myslí,jak je super inteligentní. A k tomu křivka sebevědomí roste vždy,čím je míň inteligence. Jen inteligentní člověk ví,že není dokonalý a vždy o sobě pochybuje...A pan Werich měl pravdu v tom,že pokud blbovi řekneš,že je blb a on to pochopí,už není blb. Ale to bohužel je vyjímka.....A už vidím,jak se na mně zase sesype spousta lidí,co jsem si to dovolil napsat....
Odpovědět