tomtom one v3 mapy Evropy (západní)

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomino1978
Příspěvky: 12
Registrován: 10.8.2007, 22:09
Bydliště: Praha matka měst:-)
Kontaktovat uživatele:

tomtom one v3 mapy Evropy (západní)

Příspěvek: # 17158Příspěvek tomino1978

Ahoj prosím o radu, jakožto debil :zed: jsem si koupil navigaci bez slotu na karty 8-) teď ale řeším jestli je možný dostat tam například Německo Francii atd. myslím to tak pokud bych koupil mapy Západní Evropy daj se z toho vytáhnout jen určitý části tj státy. Má to totiž dost omezenou paměť tj 512Mb a celá Evroa má kolem 880Mb jestli se nepletu. Taky bych se chtěl zeptat jak popř ty mapy spárovat pokud to jde protože součástí Záp. Evropy není Čr tj když pojedu třeba do Paříže tak budu muset jet na hranice a tam mapu přepnout? :koul: jsem nováček s TT před tím jsem ho měl v PDA a tam jsem to měl všechno pohomadě no problémo. A teď mi kamenujte díky Tomáš
TomTom ONE XL , Apl. 8.010, Maps : Eastern Europe v.715.1689, SD Kingston 2GB ,TThome 2.3.1.92, RDS-TMC 4V00.013
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: tomtom one v3 mapy Evropy (západní)

Příspěvek: # 17159Příspěvek BiL770

Už se to tu x-krát řešilo, k základní mapě můžeš dohrát balíček států (samozřejmě omezujícím faktorem je kapacita paměti), tj. např. D/A/CH nebo Benelux nebo UK/IRL atd., nabídku uvidíš v TT Home. Celá Evropa bez přepínání se ti díky omezení paměti nevejde, to znamená, že si přepneš na rozhraní map a v případě, že máš delší trasy přes víc balíků map, tak jediným řešením je přehrávání balíků na cestě pomocí noťase. Do Chorvatska by ti stačila mapa EE a D/A/CH, ale do Španělska pro navigaci přes každý stát je to více balíků = přehrávání toho druhého. Lze i varianta zazálohovat EE mapu a brát třeba jen mapu D/A/CH a Francie, tj. navigovat se až z Rozvadova, Folmavy/Pomezí atd., nemusíš pak brát noťas, pokud jedeš po dálnici tak přes ČR na hranice trefíš...
TomTom Via 135 Lifetime
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: tomtom one v3 mapy Evropy (západní)

Příspěvek: # 17162Příspěvek Gumídek

Prodej ji přes inzerát,a kup si se slotem. Pokud jezdíš ven,tak je ti na nic. Promiň. Tahat sebou notebook,a navigaci se mi zdá jako pitomost....
Odpovědět