Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
tpetr
Příspěvky: 8
Registrován: 6.4.2008, 7:03
Bydliště: Rakovník

Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15263Příspěvek tpetr

Zdravím všechny, potřeboval bych radu. Koupil jsem si TT ONE 3rd regional a v nabídce v navigaci není možnost tvorby itinerářů. Budu pracovat jako obchodní zástupce a budu poletovat po celém Středočeském kraji a itinerář by se mi ze začátku určitě hodil. Chtěl jsem to tedy pořešit přes POI a POIEDIT. Jako, že si udělám Kategorii Pondělí a nacpu tam místa, kam pojedu a tak dál. Ale problém je v tom, že navigovat můžu jenom na BZ blízko mě, ve městě, blízko domova, na trase a u cílového místa. Spíš by se mi hodilo, kdybych si mohl otevřít kategorii a navigovat od začátku do konce bez ohledu na to kudy jedu a přes které město. Nevíte, jak by se to dalo udělat ??

Díky
Tomáš
TT ONE 3rd Regional - Navcore 8.410 - Mapa Eastern_Europe v850.2782
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15264Příspěvek *MC*

Jo tak to jsem řešil kdysi stejně jako ty, taky dělám obchoďáka :grin: Neřešitelný, TT neumí udělat itinerář,který by ti třeba optimalizoval trasu. Umí jen udělat itinerář tak, že si zadáš sám návštěvy za sebou tak jak je pojedeš a pak jen klikáš navštíveno, navštívit další. Vyřešil jsem to tak, že jsem si vždy den předen vytvořil vlastní kategorii BZ, tam jsem si zadal postupně, všechny adresy, přiřadil ikonu a pak je vidíš na mapě, kde a jak daleko od sebe jsou. Pak jsem už jenom ťukl na ikonu a dal navigovat tam a tam a tam a tam ..., při každé návštěvě jsem pak z kategorie vymazal ten bod na kterém jsem už byl, aby mě to nepletlo při zobrazování dalších na mapě, kde jsem ještě nebyl. Ale to se dá vyřešit tím, že když klikneš na ikonu, tak tam máš i název toho bodu,ale proč si to nezjednodušit, že. Všechny vytvořené kategorie jsem měl zálohovaný v PC,takže jsem je kdykoliv zase mohl nahrát do TT a mazat během dne. Naštěstí už si všechny pamatuju a trefim tam už i bez navi 8-)
Sygic Aura HTC
tpetr
Příspěvky: 8
Registrován: 6.4.2008, 7:03
Bydliště: Rakovník

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15265Příspěvek tpetr

Problém je v tom, že TT ONE 3rd itinerář vůbec neumí... :KO:
TT ONE 3rd Regional - Navcore 8.410 - Mapa Eastern_Europe v850.2782
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15266Příspěvek *MC*

Tak to vyřeš jak jsem psal, nové kategorie BZ (PO,UT,ST...), pro tebe jako OZ asi dozačátku nejlepší. Zapneš si zobrazení v ten den na mapě a máš to vyřešený,pak jen ťukáš a vydíš jak dlouhej budeš mít přejezd.
Sygic Aura HTC
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15267Příspěvek Henry

Kde se toulá Docent se svým "...pořádné navigace, třeba iGo, itinerář a optimalizaci trasy mají..." ? :mad2: :jupi:
tpetr
Příspěvky: 8
Registrován: 6.4.2008, 7:03
Bydliště: Rakovník

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15268Příspěvek tpetr

Musím teda říct, že jinak jsem s TT naprosto spoko.. :?:
TT ONE 3rd Regional - Navcore 8.410 - Mapa Eastern_Europe v850.2782
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15269Příspěvek *MC*

Itinerář netřeba, za chvíli to budeš mít v hlavě :lol1:
2 Henry: jo, taky se nemůžu dočkat kdy to sem Docent hodí :haha:
Sygic Aura HTC
tpetr
Příspěvky: 8
Registrován: 6.4.2008, 7:03
Bydliště: Rakovník

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15272Příspěvek tpetr

Doufám, že si to do tý šišky nacpu. Díky za pomoc. Přišel jsem na to, ž epokud dám navigovat na BZ v mém okolí, tak to nemusí být úplně v mém okolí.. :palce: Klidně mě to naviguje do Zlína. Tím pádem je to pořešený. Pokud jsem dal navigovat BZ ve městě a dal tam třeba Prahu, tak mi to ten BZ ve Zlíně ani trošku neukázalo. Což se dalo čekat. Ještě jenou díky všem a slavnostně slibuju, že budu pravidelně přispívat. :palec:
TT ONE 3rd Regional - Navcore 8.410 - Mapa Eastern_Europe v850.2782
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Jak na intinerář v TT ONE 3rd ?

Příspěvek: # 15276Příspěvek *MC*

Taky to jde i takhle: nemusíš dát navigovat BZ v okolí, zapni prohlížení mapy, zobraz kategorii BZ který potřebuješ (třeba to pondělí) a vidíš je na mapě, pak na něj stačí ťuknout,pak ťuknout dolu na terčík a dát navigovat tam.
Sygic Aura HTC
Odpovědět