Omezená rychlost

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
pavlik92
Příspěvky: 3
Registrován: 29.3.2008, 16:26

Omezená rychlost

Příspěvek: # 15051Příspěvek pavlik92

Může mi někdo poradit, proč mi na tom tom one xl nejde ukazovat omezená rychlost?
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezená rychlost

Příspěvek: # 15052Příspěvek Jirásek

Jestli máš na mysli informaci o povolené rychlosti v daném úseku vozovky (dole ve stavovém řádku), tak záleží na verzi mapového podkladu, zda tyto informace obsahuje. Některé mapy je nemají vůbec (starší), novější mapy je mívají pouze v některých úsecích. A navíc to moc nesedí.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
pavlik92
Příspěvky: 3
Registrován: 29.3.2008, 16:26

Re: Omezená rychlost

Příspěvek: # 15053Příspěvek pavlik92

No, jel jsem z Luhačovic do Opavy a ukazovalo mi to na stavovém řádku rychlost a za lomítkem v obci přesně padesátku, když jsem ji překročil, tak začala blikat červene a pípat. Takže O.K. Ale měl jsem dřív MIO a ta mi ukazovala značku 50 při překročení a hlas říkal překročili jste povolenou rychlost. Na tom tomu to není? A pak jsem přijel k Opavě a překročení rychlosti v obci žádné upozornění.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Omezená rychlost

Příspěvek: # 15054Příspěvek Docent

Zkoušel sis nejdřív něco o těch zařízeních přečíst :nastvany: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Omezená rychlost

Příspěvek: # 15055Příspěvek *MC*

v příloze máš hlasové upozornění na rychlost-zkopíruj do SOUNDS, ve volbě ZÁMEK si můžeš vybrat jakým zvukem upozorňovat. Zvolit si můžeš buď rychlost z mapy a nebo si i navolit svoji rychlost při které má upozorňovat. Bude se ti zobrazovat pouze rychlost za lomítkem a červenat (pokud je zadaná v mapě) jinak to tomtom neumí. P.S.: pokud rychlosti na silnicích nebudou sedět, použij Mapshare a přispěj opravou :pc:


PROBÍRÁNO X KRÁT, DOPORUČUJU ČÍST PŘÍSPĚVKY! ::prav::
Přílohy
rychlost.rar
(15.19 KiB) Staženo 879 x
Naposledy upravil(a) *MC* dne 17.4.2008, 16:12, celkem upraveno 1 x.
Sygic Aura HTC
pavlik92
Příspěvky: 3
Registrován: 29.3.2008, 16:26

Re: Omezená rychlost

Příspěvek: # 15056Příspěvek pavlik92

No to víš, že ano, ale začínám s tom tomem, tak se ptám zkušenějších.
Odpovědět