Proč TomTom ? IQ Routes™

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14051Příspěvek BiL770

Mám dojem, že tehdy bylo řečeno i to, že se to objevilo ve starší mapě až poté, co vyšly i nové mapy, kde byly tyto opravy už také zaneseny. Můžu doma zkusit, jestli se mi určité kruháky a nájezdy na dálnici objeví i ve starší mapě, zatím mne to nenapadlo, resp. jsem neměl tu potřebu, ale pokud by věci byly tak jak zněl tehdejší post, tak by to mělo fungovat, jen s nějakým zpožděním. S jistotou to nevím a kde je ten starší příspěvek se mi nechce pátrat :|
TomTom Via 135 Lifetime
Uživatelský avatar
Plano
Příspěvky: 125
Registrován: 18.6.2006, 14:06
Bydliště: pár kilometrů od Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14052Příspěvek Plano

Kruháky a nové silnice se objevují až v nových mapách. Onen zmińovaný kruhák se taky objevil až s příchodem map 7.1.
Hyundai Santa Fe 2,0 CRDi 4x4
TomTom GO 750 Traffic, v9.465, Maps: Europe_East v905.4754
Beltronic RX65 Euro


www.e-samolepky.eu

Fotky radarů - rozdělení dle kategorií
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14059Příspěvek Gumídek

Pro BiL770...: To je právě ten problém.Číst nikdo nechcete,ale probíráte dokola a dokola témata,která tu už probraná jsou.Jak by se ti líbilo,kdyby se toto téma zamklo.Nebudu to probírat znovu.Je to tak ,jak píše minulý příspěvek.Lze opravovat jen jednosměrky,zavírat nebo zprůjezdňovat ulice.Malovat nové ulice,kruháky atd nelze!!! Prosím toto téma zamknout,ať se neotvírají stále nová a nová vlákna jen kvůli tomu,že někdo nechce číst.....Díky!!
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14063Příspěvek BiL770

:twisted: Jsem ti slapl na kuri oko nebo co? No sice to z meho prispevku nevyplyva, ale venoval jsem pred tim nekolik minut casu v pracovnim procesu (tedy ne doma v klidu) hledani a nenasel jsem, tudiz to bylo z me strany konstatovani, resp. placnuti s tim, ze jsem upozornil na to, ze si to uz nepamatuju presne, tudiz se kvuli tomu nebudu prat a ani to dal hledat (zbytek kafepauzy jsem radeji travil tim,ze jsem myslenku fox50 o nejakem zobrazeni aktualnich zmen napr. za posledni tyden/mesic poslal znovu jako napad/navrh do NL). Taky jsem napsal, ze to vyzkousim, ze me to jeste nenapadlo zkusit. Ale jestli se z takove odpovedi, kterou timto dopresnuji chces hned strelit do hlavy, poskytnu zbran a naboje :pistol: :osli:
Sam se v ramci moznosti snazim o to, aby tu nezvnikalo 300 vlaken s nazvem "jak dostat body zajmu do Nuvi 200" apod., kdybych nasel odkaz, postnu to tam stejne jako to delam jindy. Jestli muj post atakoval tvou karmu a tva aura utrpela, tak se omlouvam, pred pristim prispevkem vystuduju radeji jeste tak 3 vejsky :haha:
PEACE FOR EVERYONE :lol:

edit: btw 393 témat není zrovna jednoduché prosvištět když hledáš něco jako "?dokreslení? kruháku" ;-)
TomTom Via 135 Lifetime
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14083Příspěvek Gumídek

Ježišmarjá,neblázni ;-) ...Já to nemyslel zle...Když na to nemáš čas,tak si počkej domů,abys to projel v klidu :pc: . Promiň,ale já ti do hlavy nevidím...A sám se rozhlédni,co se tu poslední dobou děje. Vesele se otvírají nová vlákna,jen proto,že jsou lidi líní číst...Jak jsem měl vědět,že zrovna ty takový nejsi. 8-) Jo,a kuří oka nemám :haha: ....Aura s tím nemá nic společného,a karmu necháme na pokoji....Hezký den.... :palec: Jo,a jukni se sem a fox50 také..http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 081#p14081
Uživatelský avatar
BiL770
Příspěvky: 76
Registrován: 23.9.2007, 12:54
Bydliště: Malecí
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč TomTom ? IQ Routes™

Příspěvek: # 14084Příspěvek BiL770

V poho, jsem se při psaní odreagoval a nachlámal :mad2:
Zkusím přiště nepsat jak kdybych podstoupil lobotomii a příspěvky si zkusím nechat na večerní čas z domova. A teď přetočíme zas na IQ Routes ;-)
TomTom Via 135 Lifetime
Odpovědět