TomTom GO 510

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
felina
Příspěvky: 2
Registrován: 31.1.2008, 16:58

TomTom GO 510

Příspěvek: # 11905Příspěvek felina

Ahoj vsem.Z USA jsem dovezl tento model GPS TomTom GO 510 ,. Mám však je mapy US, poradte jak a kde sehnat mapy pro tento stroj? Jsou mapy pro mobil ,,java,, stejne? / Ty bych měl v telefonu/
Predem dik za info

S pozdravem L
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom GO 510

Příspěvek: # 11906Příspěvek Jirásek

Mapy lze zakoupit u TomToma WEB.
Navigační a mapové aplikace na bázi javy moc neznám, každopádně nejsou od Tomtomu, pokud je mi známo, ani od ostatních zde diskutovaných výrobců. Mapy budou URČITĚ jiné.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom GO 510

Příspěvek: # 11907Příspěvek Jarda (J)

Ahoj, mám ten samý stroj a nedávno jsem kupoval nové mapy na tomtom.com Kupoval jsem západní Evropu a východní Evropu. Měl jsem raději sáhnout po západní a střední dohromady, ale tam zas schází východ. Dnes je tuším poslední den za 50% Celkem jsem platil cca 2300 Kč a to se vyplatí ne. Jinak do PDA a mobilů to bude asi jiné, protože TomTom jede pod Linuxem a PDA pod Win. Mobily mají asi Symbian nebo něco takového, ale jak to tam funguje nevím.
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
felina
Příspěvky: 2
Registrován: 31.1.2008, 16:58

Re: TomTom GO 510

Příspěvek: # 11920Příspěvek felina

Jarda (J) píše:Ahoj, mám ten samý stroj a nedávno jsem kupoval nové mapy na tomtom.com Kupoval jsem západní Evropu a východní Evropu. Měl jsem raději sáhnout po západní a střední dohromady, ale tam zas schází východ. Dnes je tuším poslední den za 50% Celkem jsem platil cca 2300 Kč a to se vyplatí ne. Jinak do PDA a mobilů to bude asi jiné, protože TomTom jede pod Linuxem a PDA pod Win. Mobily mají asi Symbian nebo něco takového, ale jak to tam funguje nevím.

Ahoj
Dik za info. Je to tak , mapy mam v mobilu pod javou. Jakou verzi map jsi zakoupil do tohoto TOTTOMA ?

Dik L
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom GO 510

Příspěvek: # 11954Příspěvek Jarda (J)

Mapy mám uvedeny v podpisu...
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Odpovědět