Tomtom 920

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Smith-g
Příspěvky: 15
Registrován: 8.1.2008, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11035Příspěvek Smith-g

Rosta píše:Ahoj myslím vložení baterii nevím jak BT dálkový ovl. rozebrat dole na zadní stene je kovový cudlík ten zmacknu ale nci se nedeje a jediny spoj je mezi tlacitky a zadním krytem. Nechci jej poskodit tak se ptám. Díky
Ten čudlík na spodní straně ovládání je plastový a pokud budeš mít ovládání vzhůru nohama tak stačí zatlačit na něj ve směru šipky nadoraz a pak kolmo dolů a máš otevřeno. Jde to dost ztuha tak proto se ti to asi nepovedlo hned.
TomTom GO 920 + RDS-TMC
http://WWW.fgmodellsport.cz
Smith-g
Příspěvky: 15
Registrován: 8.1.2008, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11037Příspěvek Smith-g

Rosta píše:Jeste jeden dotaz ´, kde je možne zjistit návod jakým způsobem nastavit telefon a navigaci tak aby prijimal informace z GPRS. Tuto službu mám normálně aktivovanou v telefonu i PC ji občas využívám, ale pri nastavení dojde k 60% IP adrese a konec automaticky nenajde a rucne nevím co zadat
A tenhle dotaz sem moc nepochopil ale je pravda že to spojení funguje nějak divoce podařilo se mi přes to stáhnout počasí ale dál nic moc. mam spíš problém s tim že mám v autě pevnou sadu od Nokie CK-15W a když spustim první navigaci tak se telefon už k tej sadě nepřipojí. Když to udělám obráceně tak se mi zdá že zas nefunguje naplno s navigací. Nevíte někdo jak je to s bluetooth a kolik zařízení a přenosů najednou zvládá? Já chci aby hovory šly přes pevnou sadu CK-15W a vše ostatní přes navigaci. Je to reálné aby to tak fungovalo?
TomTom GO 920 + RDS-TMC
http://WWW.fgmodellsport.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11038Příspěvek Gumídek

To právě reálné není.Bluetooth neumí rozlišovat.Tak daleko jsme ještě technologicky nedošli....
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11039Příspěvek Rosta

jeste jednou kdyz dam sluzby + tak se potrebuje spojit s telefonem kdyz dojde propojeni na 60% tak se zastaví a zepta se zda chci nastavit automaticky nebo rucne kdyz dam automaticky tak spojeni nenavaze a zepta se na rucni nastaveni. Dal nevim co delat
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11043Příspěvek Rosta

Diky chapu ze na nej zatalcím ale nevím co se mi má odklopit, to šedé víko je celistvé nikde delene a jediny spoj je mezi sedým víckem je stribrný ramecek kde jsou tlacitka s ovladaci. Jinde není to vicko rozdelene, zadny spoj nic.
Smith-g
Příspěvky: 15
Registrován: 8.1.2008, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11044Příspěvek Smith-g

Rosta píše:Diky chapu ze na nej zatalcím ale nevím co se mi má odklopit, to šedé víko je celistvé nikde delene a jediny spoj je mezi sedým víckem je stribrný ramecek kde jsou tlacitka s ovladaci. Jinde není to vicko rozdelene, zadny spoj nic.
držíš ho tlačítky dolu zatlačíš napřed ve směru šipky a když dotlačíš nakonec tak zatlačíš dolů a zespodu ti vypadne klávesnice. Jde to opravdu hodně těžko tak je třeba zabrat
TomTom GO 920 + RDS-TMC
http://WWW.fgmodellsport.cz
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11045Příspěvek Rosta

Díky konečně jde to fakt velmi těžko jeste doresim sluzby plus a funguje mi vse na 100%.
Díky
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11046Příspěvek Rosta

Jinak ja jsi s ní spokojený. Mel jsem pred ni Garmina 760 a tam mi neslo hands porad vypadavalo, vymenil jsem za jiny a to same ostatni fungovalo OK. Ale TT maka bezchybne vsechny POI dohrane fungují jsem nadšený. Jediné co je slabé je držák ten je proti Garminu velmi slaboucký.
Smith-g
Příspěvky: 15
Registrován: 8.1.2008, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11047Příspěvek Smith-g

Rosta píše:Jinak ja jsi s ní spokojený. Mel jsem pred ni Garmina 760 a tam mi neslo hands porad vypadavalo, vymenil jsem za jiny a to same ostatni fungovalo OK. Ale TT maka bezchybne vsechny POI dohrane fungují jsem nadšený. Jediné co je slabé je držák ten je proti Garminu velmi slaboucký.
No já měl před tím toma jen v mobilu je to moje první navigace a jako handsfree ji nepoužívám ale zatím spokojenost, předčila moje očekávání. Ale uvidíme po delší době používání...
Ten držák je ale fakt slabina. Docela mi padá z okna. S navigací ne, ale ráno když přijdu do garáže tak je držák na palubce... Máte někdo nějakou radu?
TomTom GO 920 + RDS-TMC
http://WWW.fgmodellsport.cz
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11048Příspěvek Rosta

nekde jsem cetl ze se dá koupit aktivni budu se muset porozhlednout takovy bakelitový kram si tak dobra navigace nezaslouzi, v tom byl Garmin lepsi i s pouzdrem k navigaci.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11051Příspěvek Jirásek

Smith-g píše:....Ten držák je ale fakt slabina. Docela mi padá z okna. S navigací ne, ale ráno když přijdu do garáže tak je držák na palubce... Máte někdo nějakou radu?
Osobně jsem měl podobný problém s držákem na PDA s přísavkou. Pomohlo dokonalé očištění (odmaštění) okna a naslinění přísavky před přitlačením na okno. Přiznávám, hygiena nic moc :oops: , ale účel světí prostředky. Drží již půl roku bez problémů.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
bejo
Příspěvky: 1
Registrován: 12.1.2008, 17:55

TT 920 Datové připojení a nadmořrká výška

Příspěvek: # 11060Příspěvek bejo

Zdravím.Nemůžu nebo neumím nastavit bezdrátové datové připojení mezi TT920 a sonyericson K 750i. Zkoušel jsem to párkrat. Na TT mi to načetlo max. 65% Ale to se mi vždy odpojil telefon.Zkoušel jsem to i ručně, ale nevím jak nastavit připojeni na TT nebo to mám špatně na tel,ale tam mi připojení na net přes GPRS funguje,poradí někdo postup? Další otázka, jestli jde a jak nahrát do TT určení nadmořské výšky. Za rady předem děkuji.
Rosta
Příspěvky: 24
Registrován: 13.12.2007, 23:02

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11063Příspěvek Rosta

Ahoj mám stejný telefon a stejny problem taky se nespoji dokonce doufám, ze nekdo poradi co s tim
Smith-g
Příspěvky: 15
Registrován: 8.1.2008, 23:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11070Příspěvek Smith-g

Jirásek píše:
Smith-g píše:....Ten držák je ale fakt slabina. Docela mi padá z okna. S navigací ne, ale ráno když přijdu do garáže tak je držák na palubce... Máte někdo nějakou radu?
Osobně jsem měl podobný problém s držákem na PDA s přísavkou. Pomohlo dokonalé očištění (odmaštění) okna a naslinění přísavky před přitlačením na okno. Přiznávám, hygiena nic moc :oops: , ale účel světí prostředky. Drží již půl roku bez problémů.
Děkuju za tip zejtra to vyčistim, poplivu :D a snad vydrží... :)
TomTom GO 920 + RDS-TMC
http://WWW.fgmodellsport.cz
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Tomtom 920

Příspěvek: # 11073Příspěvek slofik1

Ahoj všem.Chci si koupit go920 a zajimalo by mě jestli musím přeinstalovat TT Home v PC a jestli mohu použít stejnou adresu pro přihlášení a využívání TT kamarádi atd.Děkuju
Odpovědět