Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47678Příspěvek Gumídek

Tak je mi líto, není to monitorování jízdy na červenou, je to jen sledování dopravní obslužnosti systém ova.net... Nikde se nemluví o tom, že by bylo používáno k represivním účelům, takže na pokutování jízdy na červenou. A pokud ano, tak bych prosil, aby to zase nebylo takto : Cituji : Mně nezměřili, ale mého kamaráda, příbuzného atd.....To je stejný zdroj jako "agentura J.P.P....(jedna paní povídala).....
zde je odkaz : http://www.ovanet.cz/cze/produkty-a-slu ... ticle.aspx
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47817Příspěvek slofik1

V Praze na Lipské u odbočky na Horoměřice jsou 2 usekáče,ten kdo stahuje pravidelně ofiko radary od Tomtomu ať se mi podívá jestli jsou zanešeny i tyto radary.Děkuju
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47819Příspěvek Zigac

dobrý no.. jsou tam od února :pc:
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47820Příspěvek Gumídek

Ale my neděláme radary pro TT....
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47823Příspěvek slofik1

Zigac: ty je máš mezi ofiko radarama?To že se tam instalovali koncem ledne to vím také,cca od dubna je tam ostré měření ale já se ptal jestli někdo neví jestli jsou už zanešeny i mezi ofiko radarama od Tomtomu.

Gumajz:To vím že tady si děláte jen radary sami pro sebe ale v navi je přece ikona PŘIDAT RADAR a pak po připojení k PC se to odešle do někam centrály a když je radar aktivní tak to pošlou na net na stáhnutí s příští aktualizaci radarů,nebo to tak není?Pokud to tak nějak je tak je mi divné že by ještě nikdo nenahlásil tento radar,ne všichni majitelé Tomtomu přece využívají toto poi.Vysvětlíš mi to?
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47824Příspěvek Zigac

a né všichni mají TT a z těch co mají, tak né všichni mají jejich DB radarů, která právě trpí problémem neaktuálnosti... Já bych si tuhle jejich službu nekoupil, ale to do této diskuze nepatří
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47826Příspěvek slofik1

,
Naposledy upravil(a) slofik1 dne 21.11.2012, 11:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47828Příspěvek Gebič

Zeman: Polož si dotaz na info linku Tomtom, tady není podpora Tomtom :pulka:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47829Příspěvek slofik1

Gebič: zřejmě jsi vůbec nečetl mojí prosbu,pokud ty nestahuješ ofiko radary tak proč se ser.....eš do diskuze?Jinak ti díky za tvou radu,DEBILNÍ jako vždy,ohledně podpory(oni ti poláci na info určitě vědí kde jsou radary)
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47830Příspěvek Gumídek

Slofiku, ty začínáš blbnout...Přečti si své příspěvky v tomto tématu a měl bys pochopit, proč to píšu.
"Děláte si tady radary pro sebe"....To jsi napsal !!! Začni proboha přemýšlet, co píšeš...Kdybychom si dělali body pro sebe, tak tu nebude ani tento server...
Poslední dobou ti není žádná odpověď dost recht, a vůbec si nepřipustíš, že to, na co se ptáš, je naprostý nesmysl....
Mělo by ti to dojít podle reakcí ostatních.....
My nejsme podpora TT, a jestli ti tedy body zde na serveru nejsou vhod (což nám naznačuješ už déle), tak proč tu tedy jsi ??
A ti "Poláci" jsou oficiální podpora TT...Takže o tom asi musí něco vědět...
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47832Příspěvek slofik1

Nejsem sám kdo si tady stěžuje že jen umíte urážet a dělat si prdel s nových uživatelů,budeš se divit ale já v navi nemám ani jedem BZ zde z poi a to že to tady čtu je jen ze zvyku protože jsem na zde registrovaný už dlouho,dříve se tu člověk něco dozvěděl ale poslední dobou to stojí za hovno,pokud mi zrušite přístup na toto forum tak je mi to opravdu jedno ale divím se novým uživatelům že si nechávají líbit přiblblý urážky jak od tebe tak hlavně od Grebiče pro kterého je jen důležitý jeho Strahovský tunel.KONEC
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47833Příspěvek Gumídek

Ale my nikomu přístup nezakazujeme, co blbneš ??? A ty víš o někom, komu by tady vůbec někdo zakázal přístup ??
A k tomu, že sem chodíš ze setrvačnosti mi dovol, abych to uvedl na pravou míru.
Takže když jsi věděl o navigacích prd, a neustále si se na něco ptal (mně si i telefonoval), tak se ti nikdo nevysmíval, ale naopak ti všichni pomáhali. Já jsem ti také nikdy neřekl : neotravuj a najdi si to jinde. Dokonce jsem volal já tobě, aby tě to nestálo tolik, a teď se k nám chováš takhle ??? Do pytle, co ti kdo udělal ??? Proto říkám, že ti asi hrabe....
Ptáš se na věci, které ví jen podpora TT, a když ti toto někdo odpoví, tak ho seřveš, že se s...e do věcí, do kterých mu nic není...
Tak proč se na něco vůbec ptáš, když chceš konflikt a ne odpověď ???
Opět jsi mi potvrdil, že každý dobrý skutek by měl být po zásluze potrestán....
A buď tak hodný, a uveď mi jediného, z koho bych si já kvůli nevědomosti dělal legraci...Naopak, ,pomáhám jak můžu, dodělávám cizí kategorie, aby tento server byl v co nejlepším stavu...A aby body byly co nejvíce aktuální...
Nechci, aby mi za to někdo děkoval, to rozhodně ne....
A víc už se k tomuto vyjadřovat nebudu....
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 47834Příspěvek Gebič

Má poslední reakce na Zemana!

Děkuji Gumajzovi za napsaný text, chtěl jsem taky reagovat, ale ten "objímač" stromů mi za to opravdu nestojí... :KO:

PS: A ještě nezapomeň zmínit, že se Ti nezdá Mapshare... :zub:

PSS: A aby jsi neřekl, že jsem zlý člověk zde máš telefon na Tomtom podporu 239000491 a jsou tam po-pá (jen raději doplním, můžeš volat pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek - sobota a neděle Ti to nikdo nezvedne) 9-16h. Sděl jim tam tvůj dotaz a jsem zvědavej co Ti tam řeknou :doutnik:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
djdekl
Příspěvky: 32
Registrován: 28.2.2009, 8:09

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 48252Příspěvek djdekl

Změna rychlosti na úsekáči v Praze před lanovým mostem směr Barranďák... 60km/h platí jen pro náklaďáky :usmev:
TomTom GO750
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 48253Příspěvek Gumídek

Kdy to změnili ?? Takže teď je tam 80 ?? Už dodělali tu opravu ???
Odpovědět