Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34125Příspěvek Gumídek

O tom víme...K tomu se toho moc dodávat nedá :pistol: ..Je to banda debilů :-P ...Budeme ve všech navigacích přepisovat rychlosti...Které jsme pracně zadávali..Zbytečně..Já jen čekám, kdy někdo přijde s tím, že by nebylo špatné, kdyby před každým autem běžel panáček s praporkem, a varoval ostatní...Toho by se mohl chytit někdo, kdo v tom uvidí možnost záchrany života cca dvou lidí ročně, a prohlásí, že je to skvělý nápad, protože lidský život je nenahraditelný, a začneme shánět někoho, kdo nám před autem poběží s praporkem :zed: Ono se to může stát, protože historie se opakuje, a už jednou to tu bylo... .Jinak dovol soukromou poznámku, zkus to příště skenovat jinak než do PDF...těch možností je. Kvůli tomu, aby se s tím dalo normálně pracovat...
Uživatelský avatar
Plano
Příspěvky: 125
Registrován: 18.6.2006, 14:06
Bydliště: pár kilometrů od Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34127Příspěvek Plano

Výborně, za chvíli nám zakážou při průjezdu Prahy i zapnuté rádio, nedej bože telefonovat přes hands free... :lol1:
Hyundai Santa Fe 2,0 CRDi 4x4
TomTom GO 750 Traffic, v9.465, Maps: Europe_East v905.4754
Beltronic RX65 Euro


www.e-samolepky.eu

Fotky radarů - rozdělení dle kategorií
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34133Příspěvek vrána

Ale jen se neposérte, pánové, přál bych vám bydlet někde takhle u čtyřproudovky, to byste zpívali jinak... na té Švehlovce se i přes den jezdí běžně 70, v noci i kilo. Přitom je tam 50, dole na Zahraďáku 40. Taky nahoře u pump je 40 a často tam cajti grilujou, tak tam nebrzdí jen záchranka (tuhle jsem tam večer viděl prohučet doktorský ML, jen turbo pískalo, z dalších snad 5 vteřin byl dole u Špáru, jsou to šílenci...). A bohužel hygienické normy jsou přísné, lidi se začínají soudit a samozřejmě vyhrávají, bo případ z magistrály v centru je dostatečně medializován. V noci se to nese na jakou dálku, tuhle jsem byl ve Velkých Pavlovicích, dálnice je snad kilometr od vsi a v noci to hučí, až jsem koukal. A to na D2 není nic moc provoz. A spousta starších lidí je nespavejch, myš si prdne a už neusnou. Natož pak ímrvére kravál pod oknem. Samozřejmě v autě je to kolikrát opruz, ale zase takový rozdíl v rychlosti to není a stejně nenaděláme nic.
A na spojce chtějí zrušit to noční kilo, ale tam stejně největší kravál dělají kamiony...
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34134Příspěvek vrána

A v nižších rychlostech alespoň budete mít víc času na kontrolu okolních POI! :blee: :osli: :blee:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34135Příspěvek vrána

Plano píše:nedej bože telefonovat přes hands free... :lol1:
To už je, mám dojem, leckde v Evropě zakázané taky, ne? Nebo s tím alespoň pořád vyhrožují. Dávám tomu pár let i u nás... řešením bude vozit si sebou osobní sekretářku - teleufonistku :mrk: . Je ale fakt, že i s HF člověk při tom hovoru jede za chvilku úplně mechanicky a po paměti.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34137Příspěvek Scorpio_cz

vrána píše:Samozřejmě v autě je to kolikrát opruz, ale zase takový rozdíl v rychlosti to není a stejně nenaděláme nic.
A na spojce chtějí zrušit to noční kilo, ale tam stejně největší kravál dělají kamiony...
No a na letiště jsou hygienický normy taky ? Že bysme mohli zpomalovat letadla při vzletu a při prřistávání :blee:
Protože upřímně, kdo bydlí "na doslech" od letiště, tak jsou mu kamiony celkem šumafuk, proti letadlům :-P
Uživatelský avatar
Plano
Příspěvky: 125
Registrován: 18.6.2006, 14:06
Bydliště: pár kilometrů od Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34141Příspěvek Plano

vrána píše: To už je, mám dojem, leckde v Evropě zakázané taky, ne? Nebo s tím alespoň pořád vyhrožují. Dávám tomu pár let i u nás... řešením bude vozit si sebou osobní sekretářku - teleufonistku :mrk: . Je ale fakt, že i s HF člověk při tom hovoru jede za chvilku úplně mechanicky a po paměti.
Já myslel kvůli hluku :grin:
Hyundai Santa Fe 2,0 CRDi 4x4
TomTom GO 750 Traffic, v9.465, Maps: Europe_East v905.4754
Beltronic RX65 Euro


www.e-samolepky.eu

Fotky radarů - rozdělení dle kategorií
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34143Příspěvek Jirásek

TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Cserv
Příspěvky: 19
Registrován: 29.10.2009, 9:33

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34145Příspěvek Cserv

Tak jak koukám, úsek strakonická, mezi Malá Chuchle - Lahovičky, je jenom sber dat, není to radar, pač nikde nejsou tabule radaru. Jenom směr do centra Prahy je radar (Strakonická Lahovičky). Chtěl jsem to napsat na http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=3268. Jenže je uzamčený, tak nemohu tam nic dopsat. Když tak ten úsek Malá Chchle - Lahovičky můžete vymaza z poi bodu úsekové radary. Děkuji
Go 630 Traffic; NC 9.205.547817.1; Boot 5.5229; karta 4GB SDHC Kingston, Mapa Europe v855.2885
Uživatelský avatar
louis65
Příspěvky: 120
Registrován: 13.7.2009, 16:04

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34146Příspěvek louis65

Reaguji na odkaz vyse: http://www.novinky.cz/krimi/186877-v-pr ... darum.html
Nyni se sber dat odlisuje od radaru dopravni znackou, ale co az poslanci schvali, ze dopravni znacka nebude treba?
Naposledy upravil(a) louis65 dne 15.12.2009, 12:45, celkem upraveno 1 x.
TT GO730T, NC 9.205, Boot 5.5120, SDHC 4GB Transcend tř.6, Europe 895.4438
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34147Příspěvek vrána

Vono jich bude, jak tak koukám, víc. Na tý Průmyslový to samý a to jsem tam včera tvrdnul v zácpách jak na Strakonický, tak na Průmyslový, abych ověřil polohu těch nově zadaných úseků. To bych se na to vytento :hudry: :zed: :nositka: . Původně jsme totiž mysleli, že se to bude vztahovat jen na ty "řezy", tj. osamocené brány. Že by to měly být kromě řezů i celé úseky se jaksi nestačilo vykecat... Nejhorší ale je, že tam v diskusi někdo píše, že by ty nové neoznačené úseky (některé?) měla provozovat PČR, možná je to jen kachna, ale pokud ne, tak je budem teď mazat a za chvíli zase vracet :lol1: . A pokud jo, tak který to jsou? Už vidím ty fámy po Praze... Ale aspoň se nenudíme, že. :doutnik:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34148Příspěvek vrána

louis65 píše:ale co az poslanci schvali, ze dopravni znacka nebude treba?
Tak budeme odkázáni na seznamy úseků, provozovaných MP - na ten pražský je odkaz v tom článku. Otázkou bude aktualizace seznamů a to, zda vůbec nějaké budou. No a až konečně naučej měřit i mýtné brány na dálnici, tak se nám navigace v autě asi pomine. :grin:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34151Příspěvek Gumídek

Už se to jednou probíralo, jelikož dopravní značka nebude třeba, tak nic mazat nebudeme(protože to poslanci schválí.už jen proto, že se MP staví na zadní, že nebudou měřit). A teké z toho důvodu, že by stačilo, aby úsekové měření pod sebe vzala PČR a v té chvíli není značka potřeba....Protože měření pod správou PČR značku mít nemusí...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34355Příspěvek Jirásek

Tak zase další info z dnešního dne http://www.novinky.cz/domaci/187891-pov ... snizi.html
Mimo jiné změny na Jižní spojce v Praze, zrušená noční 100 a v některých úsecích i denní 80. To bude pěkný guláš pro ty, co jezdí podle zvyku :mad2: , to budou bodíky lítat.

Tady http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... ?id=656696 v trochu jiném podání. Zaujala mne věta "Změna dopravního značení bude probíhat od pondělí dne 28. prosince 2009. Účinná bude ale až od 1. ledna 2010" . Nevím jak si to vysvětlit, asi jsem :blazen: . Změní značení, ale to nebude do 1.1. platit? Trochu magořina.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34356Příspěvek Docent

Na Lipský už jsou taky značky... Od křižovatky s Evropskou k přechodu místo sedmdesátky padesátka a od pře ... @z=15]mapa, a za ní už cedule s padesátkou není. Takže pokud vám naměří víc jak 50 za tímto místem, pošlete je tam, kde záda ztrácejí své slušné jméno :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět