Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
davidt
Příspěvky: 35
Registrován: 16.2.2008, 15:59

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26637Příspěvek davidt

Pokud jde o PČR, tak z jiného fora:
V novém zákoně o policii (273/2008Sb) je už zase malinko pozměněná formulace
"Jsou-li k pořizování záznamů podle odstavce 1 zřízeny stálé automatické technické systémy, policie informace o zřízení takových systémů vhodným způsobem uveřejní."

Vypadlo ustanovení o povinnosti policie tyto informace zveřejnit.

Jsou to IMHO ale docela vágní ustanovení v tom, CO to je vhodný způsob?
V praxi se užívá občas tabulka s nápisem např. !Oblast města je monitorována kamerovým systémem", někde jsem se setkal, že to bylo vyvěšeno na Úřední desce města, setkal jsem se s názorem, že i inzerát v místním plátku je dostačující (s tímto se já ale neztotožňuji).
Stačí takto?
Je tam, že PČR tyto informace uveřejní, ale zrušili povinnost je uveřejnit :silis:

Přímo značka tam tedy být nemusí, i když je to podle mě nejkorektnější způsob informování.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26640Příspěvek freewall

Vyhledavaní mi nic nevyplivlo, tak se musím zeptat touto cestou:

Kategorie EU Radary_stac_usek_sema - může mi autor nebo někdo jiný říci, co a kde všude kagorie obsahuje ? Přes 23.000 bodů je dost, ale jestli to vůbec je k nečemu, zda to bude autor nějak aktualizovat, jak jsou aktuální tato data. Zřejmě to je opajclé z jiného fora, Gumídek a spol. krmí kategorii "Restaurace" co sem chodím a to jich tam chiudák má asi tak 5.000.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26641Příspěvek Jirásek

freewalle, malinko jsi mimo. Toto je ještě neveřejná kategorie přihlášená k hlasování o zveřejnění. Podívej se na žádosti o zveřejnění - hlasování.
Máš pravděpodobně právo hlasovat, proto ji vidíš. Ostatní ji nevidí (alespoň předpokládám).
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26642Příspěvek freewall

8-) 8-) 8-)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26643Příspěvek freewall

No Jirásku pravdu díš, že jsem byl mimo - nevšiml, že je to připravovaná kategorie. Ale jako hodný kluk, jsem tě poslechl, ale v té žádosti o zveřejnění není ani písmenko odpovědi na to, co jsem se ptal :zamysl:, autorský zákon zřejmě někde tiše v koutě naříká
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
davidt
Příspěvky: 35
Registrován: 16.2.2008, 15:59

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26655Příspěvek davidt

Někde tu byl odkaz na stránky s POI z celého světa a tuším jenom v Německu bylo přes 40.000 bodů, takže celá Evropa bude mít mnohem víc. Ale nevim, jak je to aktualizované. Např v Rakousku tam byl každý stacionár (podobné jako jsou ty staré v Praze) a že jich tam mají mraky a zatím na mě žádný nebliknul.

Tady: http://www.poiplaza.com
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26656Příspěvek freewall

Přesně tak - já si myslím, že postačuje tehle link, kde si každý může vybrat co potřebuje a ne si stahovat 30.000 bodů o kterých nevím ani kde pořádně jsou
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26696Příspěvek *MC*

Takže horká novinka, úsekáče na JS jsou už zase propojený!!! Značky o konci měření jsou vždy až za sjezdem a ne na konci měřeného úseku. Prý je to už týden,ale všiml jsem si toho až dneska :!:
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26698Příspěvek Scorpio_cz

To: *MC* - o této horké novince diskutujeme už 4 dny tady :blee: :

http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 14&start=0
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26700Příspěvek *MC*

A safra, tak to musím trávit zase víc času u netu :zed:
Sygic Aura HTC
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26704Příspěvek Docent

Zas budu za vola... :mad2: . Všichni, co zde diskutujete, víte, jak to s těma úsekáčema je, ale přesto budete x hodin vymýšlet, jestli je označit číslicemi 1, 2, 3, písmeny fň, bž, iá nebo jinak... Fakt by nebylo jednodušší tam jet povolenou rychlostí, než vymýšlet takovéhle kokotiny :zamysl: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26707Příspěvek Scorpio_cz

Docente, já tam povolenou rychlostí samozřejmě jezdím, a jezdil jsem i když ten prostřední úsek neměřil :blee:
Jezdím tam skoro každý všední den, takže pokaždý, když tam jedu, tak dumám, jak to co nejlíp nastavit.
Nesnáším dělat věci polovičatě, pokud je v mých možnostech to udělat pořádně ...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26710Příspěvek Docent

Tak ještě jednou, a pomalu: K čemu ti to je, když víš, jak to tam vypadá? Abys uchránil od pokuty nějakýho venkovskýho strejdu, kterej dostal navigaci od Ježíška? Ten tam stejně bude jezdit jenom v době, kdy se tam víc jak 30 jet nedá...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26713Příspěvek Scorpio_cz

:?: dostals mě Docente, asi se na dumání nad radarem :pulka: a pudu radši na kolu :cheers:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 26717Příspěvek Docent

S rumíkem, dobrou chuť a dobrou noc :cheers: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět