Nuvi 200, plánování trasy, Řecko

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Mates31
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2009, 14:29

Nuvi 200, plánování trasy, Řecko

Příspěvek: # 29899Příspěvek Mates31

Prosím o radu ty zkušenější, stáhl jsem si free mapu Řecka (Euro Greece V9.04) a chtěl ji použít pro navigaci, zadal jsem tedy klasicky cíl a nechal vypočítat trasu. Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem zjistil že trasa kterou přístroj vypočítal je podle předinstalované mapy tuším z názvem Europe City Navigator, která je ale byla deaktivována (aktivní byla pouze uvedená mapa Řecka) a navíc byla tato mapa co se týká Řecka úplně mimo (cesta byla jinde v některých případech i o 100vky metrů. Při jízdě jsem tedy viděl přesnou mapu Řecka (zmíněnou v9.04) po které jsem se pohyboval a naplánovanou trasu která byla úplně jinde než reálně cesta a systém se to pořád snažil přepočítávat. Prosím o radu kde mohl být problém, případně kde jsem případně udělal chybu. :zamysl:
Díky, Mates.
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuvi 200, plánování trasy, Řecko

Příspěvek: # 29915Příspěvek Henry

Řekl bych, že ta zdarma mapa Řecka neumí routování a tak se to routovalo podle té úplně základní mapy světa (basemap), která je jen velmi hrubě zpracovaná před mnoha lety...
Mates31
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2009, 14:29

Re: Nuvi 200, plánování trasy, Řecko

Příspěvek: # 29916Příspěvek Mates31

Hmm..tak aspoň že není nic s GPSkou, už jsem se trochu bál. Mám ještě dotaz, dá se nšjak u konkrétní mapy dopředu zjistit jestli podporuje to routování? Chci si tam nahrát nějakou topo mapu Ukrajiny, tak abych nedopadl podobně.. Díky.
Mates31
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2009, 14:29

Re: Nuvi 200, plánování trasy, Řecko

Příspěvek: # 30045Příspěvek Mates31

Napadá někoho jak zjistit zda nějaká mapa podporuje routování, neexistuje na to nějaký fígl? Díky. M.
Odpovědět