POI Loader 2.5.1

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Mejstro
Příspěvky: 2
Registrován: 12.12.2007, 8:41

POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 12991Příspěvek Mejstro

Dobry den,
nainstaloval jsem novou verzi POI Loaderu od garmina a zaregistroval jsem problem pri prenaseni nekterych bodu do zarizeni (program hlasi, ze jsou soubory gpx neplatne). - konkretne se jedna o Bankomaty CS, Cerpaci stanice benzina, Eurooil, Shell, Nebezpecna mista, Parkoviste a Restaurace. Dalsi kategorie se prenesou bez problemu.
Problem take nastane, pokud jsou ve slozce s POI obrazky. V tu chvili program bez milosti spadne.
Nemate nekdo podobnou zkusenost, nebo napad, jak situaci resit?
Dekuji za odpoved.
Uživatelský avatar
peca
Příspěvky: 14
Registrován: 27.4.2007, 7:55

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13014Příspěvek peca

Zdravím,
tak jsme na tom stejně... Stáhnul jsem novou verzi POI Loaderu a taktéž mi, při přenášení POI bodů, program nemilosrdně spadne :zamysl:
Uživatelský avatar
peca
Příspěvky: 14
Registrován: 27.4.2007, 7:55

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13017Příspěvek peca

Ještě jsem provedl několik pokusů a u mne to zatím vypadá takto: když stáhnu jen GPX soubor, tak POI Loader body přenese. Když si uložím i BMP soubor, tak POI Loader hlásí chybu a "spadne" :hmm:
radek.prochy
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2008, 9:19

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13018Příspěvek radek.prochy

Me tohle delalo, kdyz jsem nahraval vlastnorucne vyrobeny gpx soubor :pc: - u jednoho waypointu jsem nasel 2x odkaz na obrazek (link). po smazani se nahral do navigace bez problemu.
Garmin Nüvi 270
Mejstro
Příspěvky: 2
Registrován: 12.12.2007, 8:41

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13020Příspěvek Mejstro

peca píše:Ještě jsem provedl několik pokusů a u mne to zatím vypadá takto: když stáhnu jen GPX soubor, tak POI Loader body přenese. Když si uložím i BMP soubor, tak POI Loader hlásí chybu a "spadne" :hmm:
Presne tak. Zkusil jsem znovu nainstalovat verzi 2.4.2 a funguje bezvadne...kde asi udelali soudruzi z NDR chybu?.. :-)
Prokestom
Příspěvky: 9
Registrován: 2.1.2007, 20:29
Bydliště: Praha

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13042Příspěvek Prokestom

POI Loader 2.4.2 se prý dá najít tady: http://www8.garmin.com/software/POILoad ... ws_242.exe
Uživatelský avatar
ppfox
Příspěvky: 93
Registrován: 25.2.2008, 19:44
Bydliště: já jsem doma všude :-)

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13112Příspěvek ppfox

Mejstro píše:Dobry den,
nainstaloval jsem novou verzi POI Loaderu od garmina a zaregistroval jsem problem pri prenaseni nekterych bodu do zarizeni (program hlasi, ze jsou soubory gpx neplatne). - konkretne se jedna o Bankomaty CS, Cerpaci stanice benzina, Eurooil, Shell, Nebezpecna mista, Parkoviste a Restaurace. Dalsi kategorie se prenesou bez problemu.
Problem take nastane, pokud jsou ve slozce s POI obrazky. V tu chvili program bez milosti spadne.
Nemate nekdo podobnou zkusenost, nebo napad, jak situaci resit?
Dekuji za odpoved.
Poprvé mi to dělalo přesně to samé co píšeš (i ty kategorie sedí), tak jsem se na to vyspal a druhý den už to šlo normálně...tak nevím, třeba si to chtělo odpočinout (myslím ten poiloader 2.5.1)...? :usmev:
Garmin nüvi® 2597 LMT
City Navigator Europe NTU 2018.10 - Map+HT+PA+P,March 17
Uživatelský avatar
peca
Příspěvky: 14
Registrován: 27.4.2007, 7:55

Re: POI Loader 2.5.1

Příspěvek: # 13124Příspěvek peca

Já jsem nechal POI Loader odpočívat :lol: do dnešního dne a žádná změna. Když mám v jakékoliv kategorii bodů POI (nevyzkoušel jsem teda všechny :grin: ale jen ty, které si pravidelně stahuji), BMP soubor, tak padá a padá :evil:
Odpovědět