QUEST a POI

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Karel 68
Příspěvky: 1
Registrován: 10.8.2007, 8:20

QUEST a POI

Příspěvek: # 6658Příspěvek Karel 68

Ahoj. S GPS začínám, takže omluvte možná můj přitroublý dotaz. Je nějaká možnost, jak do QUESTa dostat upozornění na radary. Něco jsem zde na fóru už našel, ale moc moudrý z toho nejsem. Garmin POIloader s QUESTem nekomunikuje, takže ten je pro mne nepoužitelný. Stáhl jsem si Img2gps, ale není mi jasné, jak jej pro tento účel použít a zrovnatak konverze na GPX format. Pokud si někdo najde čas, aby mi poradil, tak prosím postup jak pro bl.....ce, neb zatím nejsem žádný expert. Díky. :cry:
jorgos
Příspěvky: 1
Registrován: 2.11.2007, 9:40

Re: QUEST a POI

Příspěvek: # 12746Příspěvek jorgos

zdravím, taky mám questa a poiloader ho nenajde. jdou do něj dostat poi radary (všechny soubory .gpx i .bmp) nějakým jiným způsobem? pokud to někdo víte dík za radu. jorgos
StanB
Příspěvky: 4
Registrován: 17.1.2008, 18:44

Re: QUEST a POI

Příspěvek: # 13513Příspěvek StanB

Tak nevím, já mám také Quest a POILoader mi do přístroje databázi radarů bez problémů nahrál a mám i ověřeno simulací trasování, že se zobrazí výstraha ... celé jsem to realizoval v podstatě až dnes ;-) , takže zkušenosti z provozu nemám, ale vím, že POIL mi s přístrojem komunikuje. Jen poznámka .... mám Quest 2 .... možná se "pouze Quest" liší více než jen pamětí.
Garmin Quest 2, Atlas Czech 7NT, Topo Czech 1,2, City Navigator Europe NT+v.8
Odpovědět