GPSmap 60CSx - POI radary

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
StanB
Příspěvky: 4
Registrován: 17.1.2008, 18:44

GPSmap 60CSx - POI radary

Příspěvek: # 26760Příspěvek StanB

Původní GPS Quest jsem byl po "umrtí" nucen nahradit a zvolil jsem 60-ku. Využívám ji i jako autonavigaci (to navigační kecání umím oželet), ale při využívání POI (konkrétně radary) mi vadí že při přiblížení/spuštění alarmu se kromě cvrlikání objeví obrovské červené okno s dvouřádkový textem ..."Upozornění na omezení rychlosti bla,bla,bla ...., které při jízdě stejně nejsem schopen číst, navíc zakryje velkou část mapy, což je někdy před odbočkou dosti problém. Původní Questka upozornila na radar zobrazením kolečka s rychlostí v místě jeho umístění, takže člověk i odhadl jak má k radaru daleko a kdy ho minul. Ty ikonky jsou vlastně soujménem svázány s gpx souborem, jenže 60-ka je asi nevyužívá...... nebo já to neumím nastavit. Ptám se tedy, jestli lze to hlášení 60-ky nějak modifikovat, jinak nastavit a nebo přímo ovlivnit změnami v gpx souborech, eventuálně přímo v nastavení GPS 60 (zatím ji přece jenom nemám tak důkladně probádanou. V nouzi by stačilo, aby hlášení bylo redukováno někam na horní jednořádkový pruh a "nezaclánělo" ve středu obrazovky.
Garmin Quest 2, Atlas Czech 7NT, Topo Czech 1,2, City Navigator Europe NT+v.8
Wolf
Příspěvky: 1
Registrován: 26.1.2009, 20:02

Re: GPSmap 60CSx - POI radary

Příspěvek: # 27191Příspěvek Wolf

Asi to bude vlastnost, holt ta navigace je míněná primárn jako turistická. Po vyzkoušení jsem upozorňování na radary raději vypnul, dost mě to prudilo.
Jinak, je vydán nový firmware, a teď už podporuje karty větší než 2GB. Nainstaloval jsem 8G kartu a funguje!
t_o_r_a
Příspěvky: 5
Registrován: 23.1.2009, 20:35

Re: GPSmap 60CSx - POI radary

Příspěvek: # 36782Příspěvek t_o_r_a

Sic to není to pravé téma, ale nalezl jsem tu o tom zmíňku....
Vezme i kartu typu SDHC? nebo s touto kartou nebude 60csx komunikovat?
díky
Odpovědět