prosím o radu

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
dejvid123
Příspěvky: 11
Registrován: 25.4.2010, 16:36

prosím o radu

Příspěvek: # 36461Příspěvek dejvid123

Sice jsem toho přečetl moc, ale pořád mě to nehcce fungovat. Poradí někdo jak postupovat krok po kroku jak nahrát POI do Garmin nüvi 200 a to přes SD kartu ? Jak mám a kde stahovat, zda do složky, jak složku pojmenovat, v té složce si dát ještě podsložku ( když chci mít info o rychlosti atd.. )?? Díky moc..
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36462Příspěvek Jirásek

Necháván to tu freewallovi, on je moderátorem sekce Garmin. Nicméně četl jsi toto - http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2758 , opravdu velice výstižný název vlákna, plně vyjadřující problém :koul:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36465Příspěvek freewall

Zkus si proštudovat tohle vlákno http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 3%A1%C5%99
jsou v tom i screenshoty ap., teprve pokud ti nebude něco jasné, tak se ozvi, ju?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
dejvid123
Příspěvky: 11
Registrován: 25.4.2010, 16:36

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36467Příspěvek dejvid123

jj dík za radu, ale už jsem na to včera přišel. Akorát nemůžu najít nějakej ,, bod ,, na rychlost v obci. Myslím tím ten, že, když pojedu v obci přes 50 km/h ( nastavím si samozřejmě kolem 55 km/h ) , ale nemůžu ho sakra najít-( Kterej to je poradí někdo ? :zamysl:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36469Příspěvek freewall

Pokud myslíš takovou tu ikonu rychlosti vlevo na displayi - tak to nikde nehoň, to je součástí mapy City Navigator a je to pouze orientační povolená rychlost a nejde to nijak upravovat, nastavovat ap. Jinak co se týče rychlosti, tak tady si můžeš stáhnout všechny možné typy radarů a takové ty informativní tabule o rychlosti jakou jedeš v obci.... víc mi nenapadá
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
dejvid123
Příspěvky: 11
Registrován: 25.4.2010, 16:36

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36470Příspěvek dejvid123

dík za radu. Vím, že jsem ta ikonka znázorňovala, když jsem jel v obci nad 50 km/h , tak mě to ukazovala povolenou rychlost ,, 50 ,, a houkaloto. Po zpomalení se ikonka neznázorňovala, ale teď ji tam už nemám. Jinak radary atd mám, ale nebylo to špatný ji mít znovu. Jinak pokud mě někdo odpoví na to, když jsem si naistaloval Atlas 8.1 NT + adresy, tak je nemůžu v navigačce ty adresy najít ?? Neví někdo :zamysl:
dejvid123
Příspěvky: 11
Registrován: 25.4.2010, 16:36

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36471Příspěvek dejvid123

jsem z toho jelen. Nainstaluju si Atlas 8.1 , pak chci nainstalovat do navigace Adresy a když je nainstaluji, tak tam adresy mám, ale zase nemám ten Atlas, tak fakt nevím . Co vím, že mají stejné ,, gmapsupp.img ,, tak je vlastně přepíšu. Jak udělám, aby se nepřepsali. Vím, že je to jiný vlákno na odpověď, ale, když už jsem se rozepsal, tak by mohl někdo poradit. :zed:
Dula
Příspěvky: 5
Registrován: 28.11.2009, 5:31

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36473Příspěvek Dula

Musíš instalovat obě (příp. všechny) mapy současně. V MapSource nástrojem mapa vybrat celou první mapu, pak přepnout mapu a vybrat celou tuhle atd. A to vše odeslat do Garmina.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: prosím o radu

Příspěvek: # 36474Příspěvek freewall

Jak už napsal Dula - nejdříve musíš s MapSource označit myší které mapy a ev. rozsah, chceš poslat do navigace a pak teprve odešleš do zařízení - čili Atlas označím celý, pak si nahoře vlevo otevřu Adresy, myší vysvítítm celé, pak vyberu City NAvigator - třeba jen některé státy------ a pak teprve dáš odeslat do zařízení.... můžeš si zatím udělat kafe :))))
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět