Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Fenix
Příspěvky: 4
Registrován: 29.3.2008, 14:37

Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27266Příspěvek Fenix

Poradi mi nekdo jak nastavit upozorneni Nuvi660 aby me upozornovala na radary pouze pri prekroceni povolene rychlosti? Skousel jsem vsechno mozne ale asi jsem nepochopil nastaveni upozorneni v sekci uzivatelsky panel. Skousel jsem vse mozne a maximum kam se dostanu je ze mi ukazuje napr na padesatce pouze pri prekroceni 50 ale zobrazuje se rychlostni upozorneni 60... upload do GPS delam rucne pres uploader a navysuji upozorneni pri rychlosti o 10km/k nez je merena rychlost. Nastaveni mam 15s,10s,10s, a limit upozorneni % na 0. jakmile procentuelni upozorneni zmenim tak napr na 50 navigace upozornuje pri 40Km/k.
Dekuji za odpoved stravil jsem nad tim spoustu casu a vysledek nic moc :KO:
Fenix
Příspěvky: 4
Registrován: 29.3.2008, 14:37

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27267Příspěvek Fenix

Dale jestli nekdo netusite jak necim nahradit hlasku pri prujezdu radarem '' rychlostni upozorneni xkm/h'' aby tam bylo treba jen rychlostni upozorneni a neukazovalo to kolik staci mi prehrany zvuk k danemu radaru :koul:
natalek
Příspěvky: 62
Registrován: 30.3.2009, 18:36

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27268Příspěvek natalek

já jsem zkoušel jezdit k poi - radar rychleji i pomalu.
když jedu rychleji, tak to víckrát upozorňuje. když jedu pod rychl. limit (dle gps), stejně mě to upozorňuje nejméně dvakrát - a to je v tom místě zaručeně jeden POI. V Praze na Smíchově jsem popojížděl v koloně, a myslel jsem, že se zblázním.....navi hlásila radar asi 12x :pistol:
zkoušel jsem i závislost na počtu aktivních map....nemá to vliv......je to stejné i když všechny vypnu a jedu jen na tu "origo" celosvětovou.....
Garmin Nüvi 670FM - Atlas CZ 8NT, Topo CZ3, Adresy CR1, CNE NT 2010.10 Central & East
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27284Příspěvek freewall

...to 12x je proto, že jakmile zastavíš a pak se rozjedeš, tak se znovu aktivuje upozornění
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Fenix
Příspěvky: 4
Registrován: 29.3.2008, 14:37

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27346Příspěvek Fenix

tak to nedela v pripade ze si nastavis v uz panelu Limit upozornění (%):na 0 , pak das upload manualne (POIloader) a tam nastavujes pak rychlost pri jake te to ma upozornit pokud dosahnes nastavene oblasti okolo radaru (viz hledat "proximity" v nastaveni je to mobil, staci...atd) to ale stale neresi to ze ta uminena navigace zacne upozornovat pri rychlosti o 10Km/k nizsi nez je zvoleno( hulaka to na radaru 50Km/k jiz pri 40Km/h) to obejdu tim ze manualne zvednu o 10Km/h pozdovane upopzorneni na rychlost pri uploadu do GPS ale pak to na padesatce radaru dela to ze to spravne zahlasi 50.mp3, ukaze to obrazek 50Km/h ale na displeji se objevi "Rychlostni upozorneni 60km/k" a to me opravdu rozciluje :koul:
Vite nekdo jak tohle nastavit aby se to chovalo jak popisuji ale nehlasilo to nesmysly? Nebo jak tyto nesmysly vypnout?
natalek
Příspěvky: 62
Registrován: 30.3.2009, 18:36

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 27364Příspěvek natalek

pokud se nastaví 0 metrů pro upozornění, tak to hlásí jen jedenkrát, ale zase poněkud pozdě.....

to fenix - jak manuálně nastavíš radary--- jeden po druhým ? --- když jsou tam různé rychlosti?
Garmin Nüvi 670FM - Atlas CZ 8NT, Topo CZ3, Adresy CR1, CNE NT 2010.10 Central & East
Fenix
Příspěvky: 4
Registrován: 29.3.2008, 14:37

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 29600Příspěvek Fenix

Pri manualnim upladu do navigace se te to pta proste v prvnim okne nedas automaticky ale manualne :palce:
Uživatelský avatar
Jintaj
Příspěvky: 6
Registrován: 4.6.2008, 20:47
Bydliště: Pragl

Re: Nastavení upozornění radarů pro Garmin:

Příspěvek: # 29755Příspěvek Jintaj

Mám rovněž dotaz na upozorňování - pokud při stahování souboru (např. policejní kontroly nebo nebezpečná místa) uvedu do okýnka vzdálenost, na které chci, aby GPS "pípla" (např.600m), jak je možné, že se mi v POI loaderu tato vzdálenost nepřednastaví, ale musím ji znovu uvést v ovládacím okně (při manuálním režimu)?
A naopak - soubor "EU-Cerpaci_stanice_AS24.gpx" má standardně přednastavené varování jak při překročení rychlosti (?!?) tak na vzdálenost (400m), při čemž nějaké nastavování na (ne)upozorňování před stažením z webu nemá vliv. :shock3: Jak na to? Díky...
Garmin Nuvi 760 do auta a Legend na kolo a pěškobus.
Odpovědět