Nový uživatel

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Johnytir
Příspěvky: 7
Registrován: 9.4.2009, 21:19
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Nový uživatel

Příspěvek: # 26850Příspěvek Johnytir

Ahojte přátele,jsem nový uživatel GPS Garmin 5000 nuvi a nemám vůbec žádné skušenosti.Byl bych moc vděčný každému kdo by mi pomohl všechno dát do funkčního pořádku abych mohl GPS využívat maximalně.Jsem řidič MKD a moc to pro práci potřebuju ale jěště to neumím.Osobní kontakt bych uvítal,bydlím v Ostravě.Dík a čekám že mi poradíte.Ahoj :pc:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26852Příspěvek freewall

Jsem přesvědčený, že ti poradí každý svým dílem co zná, ale nejdřív bych zkusil naštudovat manuál, vyzkoušel navigaci za provozu, ev. našel přes google nějakou recenzi nebo článek o ní a až něco nebude jasné, tak se ptát. Konstatovat, že mám navigaci a poraďte, to je tak široký záběr, že to nelze
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26854Příspěvek rossini

Kdyby byl Apríl, napsal bych "Posílám za Tebou vůz, nic se neboj, výjezdovka našeho týmu to zmákne do 30 minut". Bohužel Apríl není a musím přiznat, že ani výjezdovku nemáme :usmev: Takže nastuduj manuál a klidně se ptej, rád Ti poradím, pokud budu moci...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
condor
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 7:48

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26855Příspěvek condor

Johnytir píše:Ahojte přátele,jsem nový uživatel GPS Garmin 5000 nuvi a nemám vůbec žádné skušenosti.Byl bych moc vděčný každému kdo by mi pomohl všechno dát do funkčního pořádku abych mohl GPS využívat maximalně.Jsem řidič MKD a moc to pro práci potřebuju ale jěště to neumím.Osobní kontakt bych uvítal,bydlím v Ostravě.Dík a čekám že mi poradíte.Ahoj :pc:
A co takhle prodejce te navigace? Ten neporadi?
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
Uživatelský avatar
ssamuell
Příspěvky: 74
Registrován: 29.1.2008, 16:04

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26859Příspěvek ssamuell

Vnimam to ako novy fenomen, namiesto toho aby kazdy pouzival svoju hlavu a az potom hlavy ostatnych je to presne opacne.
Kde konci rozum - zacina goolge.

...mam podobny problem ako Johnytir, ale so zenou, poradite mi tiez? :grin:
Škoda rit biť ked sa posrala. Som nesvojprávny.
Sony Ericsson XPERIA X1i
OziExplorer - Slovakia 1:50000 VKU tourist topo
iGO 8.3 - SVK
Sygic McGuider 8.06 - SVK
TomTom Navigator 7.9 - Western and Central Europe
Garmin Mobile XT - CNE NT 2010, SVK Topo
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26867Příspěvek Docent

Já už něco podobného chtěl napsat ráno, pak jsem se na to vykašlal, aby zas nepřibyl příspěvek do vlákna, koho jsem naštval :grin: .
Osobně bych si nejdřív přečetl návod, vyzkoušel, co půjde, a pak bych se zeptal na to, čemu nerozumím... Ale samozřejmě jednodušší je zeptat se rovnou a čekat, že se najde někdo, kdo začne "Čudlík na boku přendej do polohy "On""... :nositka: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26868Příspěvek Jirásek

No s trochou nadsázky - já bych doporučil nejdříve připojit na napětí. 5000 nemá baterku, takže jenom čudlík nepomůže. A trochu si s navigací pohrát (po přečtení návodu). Trochu se porozhlédnout tady po fóru. Je to Garmin, plno věcí platí obecně pro většinu Garminů.
Když jsem nakousl tu baterii. Trochu postrádám logiku. Je jasné že tak velkou placku nebudu používat na geocaching, případně si ji nevezmu výlet po rozhlednách. Ale být bezpodmínečně vázán na externí zdroj napájení :zamysl:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26869Příspěvek Docent

Jirásek píše:případně si ji nevezmu výlet po rozhlednách.
K řadě rozhleden se nechá dojet autem :grin: . Já byl třeba dneska na Radyni a těžce se z toho vzpamatovávám. Vstupné 40,- Kč, 3 decky limošky, která za mého dětství stávala 0,50 Kčs, 15,- Kč... Alespoň parkování bylo zadarmo, o kousek vedle na Kozlu už chtěli 40,- Kč ::grc:: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
condor
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 7:48

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26871Příspěvek condor

Docent píše:
Jirásek píše:případně si ji nevezmu výlet po rozhlednách.
K řadě rozhleden se nechá dojet autem :grin: . Já byl třeba dneska na Radyni a těžce se z toho vzpamatovávám. Vstupné 40,- Kč, 3 decky limošky, která za mého dětství stávala 0,50 Kčs, 15,- Kč... Alespoň parkování bylo zadarmo, o kousek vedle na Kozlu už chtěli 40,- Kč ::grc:: .
...a za komancu jsme meli vyplatu 1500 CZK. Dnes mame 40 000....na to se nejak zapomelo v prispevku ::grc:: takze si tech limonad muzete koupit daleko vice nez kdyz stala 0,50 coz mimochodem v osmdesatych letech nestala. Nejlevnejsi byla za 90 haleru. :silis:
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26872Příspěvek Docent

Ono z mého příspěvku nějak vyplynulo, že jsem strávil dětství v 80. letech :zamysl: :osli: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
condor
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 7:48

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26881Příspěvek condor

Ja taky a dost si toho pamatuji. Ne ze bych primo trpel v te dobe, ale stalo to totalne za ::grc:: a nikdy bych se nechtel do te zkurwene doby vratit. Snad jenom, ze jsme byli mladsi.
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26883Příspěvek Docent

Náhodou, takové setkání mládeže na Šumavě :grin: ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26884Příspěvek Jirásek

Prosím, pánové jste silně OT, i když chápu že vzpomínky na naše mládí......
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Nový uživatel

Příspěvek: # 26892Příspěvek Docent

Pánové, jdeme na to OT kecat sem, mně tam to OT vadit nebude, nejsem cimprlich jako kolega Jirásek, a aspoň tam nebude tak mrtvo :grin: :palce: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět