Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25629Příspěvek MrPierc

Dobrý den,
jsem čerstvým majitelem této navigace a mám k ní i mapy (Topo a Atlas ) - koupeno v Electroworldu. Problém je, že když chci aktivovat mapy, tak to v mapsource nenajde zařízení ( i když mám nastaveno najít automaticky ) - tím pádem nemám propojené zařízení a pc.

Další věc je, že jsem sice našel rehistrační kód mapy, ale když v Unlockwizardu po registraci a vložení toho čísla chtějí ještě registrační kód obsahující 7 znaků , který je prý na nějakém papírku Important ! Naprosto zoufalej ! Složitěji to snad už ani nejde

Registroval jsem se na jejich webu a přišlo mi :
Název mapy Czech TOPO ver. 2
Registrační číslo mapy **********
Odemykací kód ***********************
Datum registrace 23. 02. 2009

Název 2. mapy Atlas Czech v7
Odemykací kód 2. mapy **************

GPS Unit ID 0837RA1033A
Sériové číslo GPS CARD

Jenže žádné 7 místné číslo nepřišlo.¨!!!!
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25633Příspěvek MrPierc

To má to sedmi místné číslo přijít také emailem nebo jak ?
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25635Příspěvek MrPierc

Tak Mapy jsem převedl nakonec i do pc ( nakonec mi Visty našly navigaci ) , ale mapy jsem jakoby tim 7mistnym kodem nedoregistroval, bude to vadit ? 25 místný kod jsem ale u kazde vlozil.

Dalsi vec, chtel bych se zeptat, jestli by sli nahrat dalsi mapy ( IGO atd ) . nebo to musi nyt jen tyto ? Protoze je tu jen CR a to je dost malo !!!!

*Nyní jsem ty mapy nahrál do navigace, ale napsalo mapy zamknuty - a to je v kelu, nevite co s tim ?
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25636Příspěvek freewall

S těmi kody ti moc neporadím, už nevím jak to přesně bylo u mne, v každém případě rozhodující je 25-ti místný odemykací kod. Jinak další mapy lze, pokud ti to kapacita navigace nebo karty dovolí - postup asi víš - v MapSource si vybrat, které chci přesunout do navigace a pak už jen přetáhnout myší. Vnitřní paměť by měla být 2 giga a to velice slušné na celou Evropu plus třeba Atlas Czech V7 a ještě zbyde
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25639Příspěvek MrPierc

Nojo ale po nahrání mi to napíše, že jsou zamklé a pokud se podívám do options map je tam jen :
1)Atlas Czech 7 NT (Chebsko a Cesky les, Karlovarsko, Krusne hory )
2)Navigator Europe NT 2009 all
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25640Příspěvek freewall

No nevím, jak ti poradit, znovu jsem na to koukl - v MapSource v "Pomůckách" máš "Odemknout mapy" s tím, že zvolíš "Mám 25 místný kod... atd. Musí tomu samozřejmě předcházet instalace mapy do PC
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
cafta
Příspěvky: 10
Registrován: 25.1.2009, 0:00

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25641Příspěvek cafta

A v MapSource je máš odemčený?
Jo a ten kod co má bejt na tom papírku, tak neznám nikoho kdo ho tam měl. :zamysl:
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25642Příspěvek MrPierc

jak poznam ,že jsou v mapsource otevřené ?
že je mám na výběr nahoře v liště ? ano mám !
Uživatelský avatar
cafta
Příspěvky: 10
Registrován: 25.1.2009, 0:00

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25643Příspěvek cafta

Nahoře na liště v pomůckách je odemknout mapy tak se tam mrkni.
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25644Příspěvek MrPierc

freewall píše:No nevím, jak ti poradit, znovu jsem na to koukl - v MapSource v "Pomůckách" máš "Odemknout mapy" s tím, že zvolíš "Mám 25 místný kod... atd. Musí tomu samozřejmě předcházet instalace mapy do PC
ted jsem se dival a u obou je stav odemčeno, tak proč to hlásí po zapnutí ? přitom se mapy změnili, takže se asi neco nacetlo :koul:
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25645Příspěvek MrPierc

Proč tedy nemám v navigaci napsano, ze tam je take TOPO mapa, kdyz jsem celou CR TOPO i ATLAS oznacil a nahral pres mapsource ? To znamena, ze je neco blbe
siseal
Příspěvky: 1
Registrován: 19.2.2009, 21:14

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25680Příspěvek siseal

Jsem taky novým majitelem nuvi 250W ,také zakoupen v Electroworldu.Stejný problém s registrací - chybí 7-místný kód.
Poslal jsem dotaz na dovozce -Picodas Praha a přišla mi následující odpověď :

"registráciu pomocou 7 miestneho kódu neprevádzajte. Táto registrácia nie je určená pre tieto mapy. Po odoslaní odomykacieho kódu ukončte proces odomykania a mapu môžete používať."

Tak hodně zdaru :palce:
MrPierc
Příspěvky: 10
Registrován: 23.2.2009, 17:33

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25708Příspěvek MrPierc

Již vše vyřešeno, při odemykání na http://www.garmin.cz/unlock jsem špatně vyplnil UNIT ID , které najdete v pristroji v nastavení / map info a take musite spravne zadat ID pristroje coz je na carovem kodu na navigaci dole. A ještě tam je jeden kód a ten najdete v krabičce nalepen má 12 znaků.

Já jsem zavolal na linku Garmin v ČR a tam mi ochotně poradili, přenastavili mi u nich nová čísla na odemknutí map v Mapsource ( které jen znova zadáte pro region a ty předešlé dáte vymazat ) a odeslali na můj email nebo si vytvořte u nich úplně novou registraci. Pak jen přes Mapsource znovu odešlete odemklé mapy a v nastavení si jen vyberete kterou chcete používat !!! Visty mi nakonec našly i přístroj navigace v Mapsource a převod map fungoval !!!! Vše šlape a je to super navigace, jsem spokojen - kdyby něco, ptejte se ;-]

* Při odemykání map mezadávejte 7 místný kód, dejte jen zrušit nebo přeskočit, stejně to odemkne
Uživatelský avatar
cafta
Příspěvky: 10
Registrován: 25.1.2009, 0:00

Re: Nuvi 250w - mapsource nanejade zařízení

Příspěvek: # 25710Příspěvek cafta

Tak teda gratuluju :palec: :palce: :jupi:
Odpovědět