Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16922Příspěvek freewall

No nevím, nevím, zda to jde.... mně tam při propojeni s PC naskočí úvodní screen s malůvkou PC. Po pravdě řečeno mi to nevadí, protože v tom okamžiku navigaci stejně využívat nebudu, tak nevím..... no, ale proti gustu žádný dišputát... :koul:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
-dub-
Příspěvky: 9
Registrován: 23.5.2008, 14:20

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16923Příspěvek -dub-

Ta ikona mě tam vadí z důvodu, že když navigaci budu nabíjet třeba 3 hod., tak se obávám, aby se třeba nějak nevysvítily body na diplay, nebo je má obava zbytečná :zamysl: . Bavíme se jen o režimu nabíjení.
-dub-
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18884Příspěvek Kodýl

Stačí když v PC na spodní liště klikneš na ikonu "Bezpečně odebrat hardware"
Darien
Příspěvky: 3
Registrován: 17.7.2008, 22:54

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18890Příspěvek Darien

Když už se tu mluví o Garminu 200... před vánoci jsem si pořídil tento garmin 200 EE http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp ... NZ=a5x8827 u Protonu. Byla to moje první navigace a v tom blázinci před Vánoci jsem byl rád, že jsem to tam sehnal... ale v popisku se tenkrát i nyní, jak vidíte, stále píše, že v ceně je podrobná mapa České republiky (předpokládám, že to má být TOPO nebo Atlas CR, jak se o tom v souvislosti s Garminem všude píše), ale na navigaci nic takového nahraného nebylo, nikde jsem se nedohledal ani žádného kódu pro stažení nebo tak... řeším to až ted po půl roce, když jswem se konečně dohrabal na tyto stránky...ale chci se zeptat, dřív, než půjdu třeba otravovat s účtenkou a přístrojem do Protonu - nespletl jsem se nějak nebo máte někdo stejnou zkušenost a co mi radíte? Je fakt, že obsah té podrobné české mapy byl jedním z důvodů, proč jsem si to tenkrát vybral, ale díky nezkušenosti jsem to pak neřešil.

Díky moc
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18906Příspěvek Jirásek

Promiň moji hloupou otázku - není mapa na nějakém přiloženém CD?
Pokud není, vůbec bych neváhal s reklamací.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18928Příspěvek mara.pospa

Musí být přeci nahraná v navi. A jestli nedali ani cd a kody tak jsou to zloději.. Já z Protonem nemám dobré skušenosti....
Hlavně tedy personál je parta i.... Hned bych tam stím pádil. A co se týče Garmin 200 !!!! Mám ho a kdo potřebuje navigaci na navádění je super . Jestli někdo chce TV a Filmy tak ať si koupí PDA . Je to navigace a není chyba.. :chlamani:
Garmin nuvi 200
Darien
Příspěvky: 3
Registrován: 17.7.2008, 22:54

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18932Příspěvek Darien

žádný CD tam nebylo a je tam jen mapa východní Evropy. Jinak mne ta navigace dost zlobí, velmi často se ztrácí a přepočítává a leze mi tím dost na nervy, protože jí už pomalu nemůžu věřit...
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18989Příspěvek mara.pospa

To mi dělala když jsem měl zaplé obě mapy tj. Topo a atlas . Ale jezdím na atlas v7 a je v klidu.
Garmin nuvi 200
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 18990Příspěvek Andílek1

Já jsem 660 kupoval přes net, a ani jedna mapa - TOPO nebo Atlas - nebyly v nav nainstalovány. Na horním víku krabice byl jen kód a mapy jsem stahoval z netu.
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Krasnyzivot
Příspěvky: 8
Registrován: 3.8.2007, 13:21

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 19145Příspěvek Krasnyzivot

Mám ten samý problém, prosím o radu, mám mapu Tpo Czech a POI body na navigaci a pak na datovou kartu 2Gb jsem si stáhl mapu Evropy,asi 1,3 Gb, vše Ok, mapa odemčena 25 číselným koem a v PC se dají provádět trasování a všechno,ale po nahrání do navagace Nuvi 200,tedy na datovou kartu mi to ohláší,že nelze některé mapy odemknout a je na mysli právě mapa Evropy na kartě,může to být kartou? návod e v AJ a bohužel neumím,prosím o pomoc.děkuji Jarda
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 19147Příspěvek mara.pospa

mapy se otevírají podle ID: přístroje .komplet návod na instal map jsem tady už dával (čti výše) .A mapy Topo a Atlas si déj do vnitřní paměti a Evropu na kartu.. Jinak problémy z odemknutím kontaktuj Pikodas Praha .. :koul:
Garmin nuvi 200
Krasnyzivot
Příspěvky: 8
Registrován: 3.8.2007, 13:21

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 19226Příspěvek Krasnyzivot

Je to super,ale mám mapu i přístoj zaregistrován a mám tyto údaje z rozhraní pro registraci mapy: Název, Registrační číslo, Odemykací kod,Datum registrace, dále údaje k přístroji: GPS Unit ID-deset číslic, Seriové číslo GPS a typ GPS, ale při přihlášení mapy k registraci to po mně chce 6ti až 7 místný kod zákazníka,prý dle typu mapy,co to je??? Kde tento kod zákazníka najdu,to není to ID,neboť kldyž chci mapu zaregistrovat,tak zadám 25-ti místný odemykací kod a pak nevim,co je ten kod zákazníka.Pomůže mí někdo?možo i mailem,děkuji Krasnyzivot@seznam.cz
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 19244Příspěvek mara.pospa

http://garmin.cz/unlock/enter_map_serial.php

Vyplňte požadované údaje do registračního formuláře.

ID přístroje zjistíte následovně:
Pokud přístroj po zapnutí zůstává "viset" na obrazovce s nápisem "Nahrané mapy nepodporují autorouting" (může býti anglicky), podržte pravý dolní roh tohoto oznámení, po chvíli zmizí. V MENU (ikona klíče) - NASTAVENI - SYSTEM - SYSTEM INFO. Jedná se o 10místné číslo.

Výr. číslo - na zádech přístroje.

Model - nuvi 200

Dále můžete vyplnit své jméno a email - Hotovo.

s pozdravem,
Vaněček Josef

Picodas Praha
Svatoplukova 15
128 00 Praha 2

Toto mi poslali hodní lídé z Pikodasu a tak ti to se dám snad pomůžu.
Garmin nuvi 200
Krasnyzivot
Příspěvky: 8
Registrován: 3.8.2007, 13:21

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 19553Příspěvek Krasnyzivot

Mám prosbičku, mám asi totálně vybitou baterii a to mám Garmina Nuvi 200 teprve 10 měsíců a nejde mi nabíjení ani přes USB kabel,ani přes nabíjecí kabel v autě,může mi někdo poradit? Když nechám navigaci odpočinout asi dva dny,tak chvíli jde.Je pravda,že mám Navigaci ještě v záruce,ale potřeboval bych jí zprovoznit do pátku,odjíždím na dovču.Díky Jarda
smile
Příspěvky: 2
Registrován: 27.12.2008, 16:58

Ztráta karty - pomoc

Příspěvek: # 23914Příspěvek smile

ztratil jsem hned po koupi kartu z garminu 200 nepomohl byste mi někdo tím že byste mi poslal ty údaje co tam mají být?
mejl cmuchis@centrum.cz :hmm:
Odpovědět