Dovolená v Chorvatsku

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
horenak
Příspěvky: 2
Registrován: 9.6.2008, 5:25

Dovolená v Chorvatsku

Příspěvek: # 17401Příspěvek horenak

Chtěl jsem do Garmin 250 zadat městečko Pag v Chorvatsku, ale nezdařilo se. Objevují se pouze slova blízká. Lze to řešit? Děkuji
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená v Chorvatsku

Příspěvek: # 17406Příspěvek Jirásek

Asi není v podkladech. Řešení - pokud to Garmin umožňuje (nemám, neznám, předpokládám že ano) navigovat na bod na mapě. Jinými slovy vyhledat místo na mapě navi a navigovat na tento bod.
Nebo vyhledat místo třeba na google maps a zadat do navi souřadnice.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
AlTo
Příspěvky: 6
Registrován: 28.2.2008, 21:06

Re: Dovolená v Chorvatsku

Příspěvek: # 17427Příspěvek AlTo

Do města Pag ti to nezavede, protože není v mapě a ani není k němu v mapě cesta. Když se podíváš na mapu tak uvidíš, že v Chorvatsku je pouze dálnice, silnice "magistrála" při moři a stará cesta kolem Plitvic. Města v HR jsou do ul. jen velká města ( tuším jen 4). Místo kam jezdím já jsem si našel k němu GPS souřadnice a tyto jsem poté zadal do navi a našla to bez problémů , ale je to na magistrále a tudíš je tam silnice na Pag se s navi asi nedostaneš. Jedině koupit mapu HR ale dle mého názaru na těch pár dní v roce nemá cenu.
mirda77
Příspěvky: 2
Registrován: 30.5.2008, 14:36

Re: Dovolená v Chorvatsku

Příspěvek: # 17473Příspěvek mirda77

PAG najdeš pouze na mapě Adria Route ... - ta je pro cestování v HR velice dobře udělaná.
Garmin Nüvi 200
City Navigator Europe NT 2008
TOPO Czech v 1.20 + Atlas Czech 7 NT
Slovakia Roads 5
Adria Route 2.0
SCG Route 1.5
horenak
Příspěvky: 2
Registrován: 9.6.2008, 5:25

Re: Dovolená v Chorvatsku

Příspěvek: # 17486Příspěvek horenak

Díky, s těmi souřadnicemi to funguje.
Odpovědět