garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
ricardo.1
Příspěvky: 1
Registrován: 25.2.2008, 6:29

garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Příspěvek: # 12844Příspěvek ricardo.1

Zdravim jsem asi velke jelito stahl jsem si z internetu sk_topo50 nejak jsem nahral do MapSource oznacil a dal jsem prevod a pak Odeslat do zarizeni a tim jsem to cele skazil.
A od te doby to pise: Nahrane mapy nepodporuji autorouting. S temito mapami nelze pristroj spravne pouzit. :cry: :cry:
Prosim pomoc!!!
Garminaka jsem koupil na ulici.
Byla tam mapa ceska, ale nove dalnice uz tam nebyly. :cry:
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Příspěvek: # 12853Příspěvek MilanSu

Tak za prve - nez neco zacnes delat, je dobre si samozrejme udelat zalohu toho co tam mam. Pokud jsi mel nejakym zahadnym zpusobem tam nainstalovanou mapu Cech, tak si ji nahranim SK-Topo prepsal. Zustavaji pouze mapy "zadratovane" v zarizeni. Ostatni se prehravaji, takze z Mapsource musis vybrat vzdy vsechny mapy, ktere chces mit v zarizeni, samozrejme pokud k nim mas klic na odemceni, jinka ti jsou na nic.
Kupovat takovouhle vec "na ulici" to je tedy dost odvaha, rekl bych, ze ted uz jenom doufat, ze ji na ulici zase prodas a moc netratis
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Příspěvek: # 12855Příspěvek Henry

Můžeš se zkusit obrátit na Picodas - za to nic nedáš.
Bylo by dobré, kdyby sis vzpomněl, jakou českou mapu jsi tam předtím měl:
Topo Czech 1.20? - mapu včetně turistických značek, vrstevnic apod. - navigování na adresy i v malých obcích
Autoatlas 10R v6? - podrobná mapa ČR, navigování na adresy i v malých obcích
City Navigator Europe NT v9? - mapa Evropy se slabě pokrytou východní částí ČR

Pak by možná stačilo si sehnat danou mapu, nainstalovat na PC a z přístroje načíst kódy map, které byly k danému přistroji koupené. Pokud se takto podaří mapy v PC odemknout, tak pak standardně je označit a nahrát zpět do přístroje (třeba i bez té slovenské).
hak48
Příspěvky: 5
Registrován: 10.3.2008, 16:26
Bydliště: Praha

Re: garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Příspěvek: # 13473Příspěvek hak48

Zdravím všechny a omlouvám se kam tuto prozbu odešlu.
Mám stejný problém jaky se tady uvádi, prostě jsem si do svého garmina c510 nainstaloval nějakou mapu a když jsem ho zapnul tak mi to hlásí že "nahrané mapy nepodporují autorouting" tím jsem skončil,a teď ještě jedná perlička, při instalaci jsem byl moc hrrrr a germina jsem si nezalohoval tak že jsem namydlený a teď nevím jak to vše vrátit do původního stavu.Najde se tay dobrá dušička která mi poradí a pomůže ???? Díky moc :-(
hak48
Příspěvky: 5
Registrován: 10.3.2008, 16:26
Bydliště: Praha

Re: garmin c510 Nahrane mapy nepodporuji autorouting

Příspěvek: # 13503Příspěvek hak48

Problém vyřešen, už mi to zase chodí bez problému,chtěl bych touto cestou moc poděkovat panu Janovi Strakovi z
Picodas Praha spol. s r.o. za pomoc a trpělivost(jsem technický vemeno)a velice slušný přístup k zákaznikovi. Je to velice příjemné když se setkáte s firmou která má takové zaměstnance.Ještě jednou moc děkují. :jupi:
Odpovědět