Nuvi 200 rada

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
peero
Příspěvky: 1
Registrován: 30.1.2008, 20:58

Nuvi 200 rada

Příspěvek: # 11879Příspěvek peero

ahoj...
mam novou nuvi 200, do map source jsem si stáhnul a odemknul CityNavigator Europe NT v9, odtud jsem si mapu stáhnul i do navigace ale při spuštění mi to píše že mapu nelze odemknout a načte se mi jen původní mapa, která již v navigaci byla. Kde jsem udělal chybu...?
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuvi 200 rada

Příspěvek: # 11889Příspěvek Baharis

Jsi si stáhnul a odemknul.... Bavíš se o koupené licenci. Není to nějaká levárna ve snaze ušetřit...

Podívej se, jestli ji máš opravdu odemklou.
MapSource - Nápověda - O programu MapSource - Informace o produktu.
GARMIN nüvi 670
solid
Příspěvky: 5
Registrován: 18.1.2008, 18:44

Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 12341Příspěvek solid

Ahoj mal by som niekolko otazok hladal som tu na ne odpovede ale nenasiel som tak sa pytam ja
1.Da sa na displeji pocas navygacie nahradit dole v lavom dolnom rohu ukazovatel predpokladaneho prijazdu za ukazovatel rychlosti??
2.Online POI je rubrika ikonky naco sa daju vyuzit GPS ??
3. Mam aktyvne na online POI radary aj som ich dostal do GPS ale preco su tam len ceske radary a na online POI su aj slovenske ale ked stiahnem rar tak tam mam len ceske a slovenske tam niesu .Ja som ich sice nahral do GPS myslim tie slovenske ale musel som ich stiahnut osobitne
Budem naozaj rád ak mi niekto odpovie na moje otazky vopred dakujem
solid
Příspěvky: 5
Registrován: 18.1.2008, 18:44

GPS Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 12499Příspěvek solid

Vie mi niekto poradit ci sa da neakym sposobom pri navygacii nastavit mesto predpokladaneho casu prijazdu ktory ukazuje v lavom dolnom rohu nastavit neake ine info napriklat aktualna rychlost v Km.
Odpovědět