Garmin nuvi 200 RADA

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

anuki
Příspěvky: 5
Registrován: 24.1.2008, 11:33

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11753Příspěvek anuki

Dobrý den, mám takovej malej problém, stáhnul jsem si do nuvi 200 , nové radary atd. ze stránky POI a teď mi nefungujou radary vůbec, tam kde mě to upozorňovalo na semafory a rychlost, už se mi nic nehlásí. Může mi prosím někdo poradit, jak to upravit aby mi to zase šlo? Díky za pomoc

EDIT: Chápu že jsi netrpěliv, ale proto to nemusíš psát dvakrát do různých vláken. Věřím, že pokud někdo bude vědět radu, rád poradí. Jirásek
Vladenko007
Příspěvky: 2
Registrován: 26.1.2008, 21:55

Garmin 200 problem

Příspěvek: # 11760Příspěvek Vladenko007

Nezožerte ma prosim ale mam problem.
Potrebujem dostať POI body do Garmin 200. Problem je v tom že maju koncovku .ov2 niekde som tu čital ako sa to robi tak som postupoval takto stiahol som si POI Loader nainstaloval a spustil. Po najdeni zariadenia som zaklikol Nainštalovať nove vlastne miesta. Vybral som adresar kde sa nachadzaju body ktore som stiahol s tejto stranky s koncovkou .ov2 a klikol dalej a chce to po mne subory s koncovkou .csv alebo .gpx tak poradte prosim som s tohto lama.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11761Příspěvek Jirásek

Poslal jsem ti SZ.
A ještě se pokusím poradit. V Uživatelském panelu (nahoře) najeď na záložku Nastavení online.poi.cz a zde si nastav potřebné zobrazení formátů. Potom se ti na Online POI pro stahování zobrazí příslušné ikony s potřebnými formáty.
Snad jsem to popsal srozumitelně.
Nic ve zlém, ale je to tu v různých vláknech několikrát popsáno, chce to trochu hledat a číst.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Vladenko007
Příspěvky: 2
Registrován: 26.1.2008, 21:55

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11764Příspěvek Vladenko007

Este jedna vec postupoval som podla navodu body som importoval do Garmin 200 ale nezobrazuje mi ich stale ukazuje len tie co tam boli.
V adresari Garmin/poi som mal pôvodne subor poi_tcom.gpi teraz tam ostal ten isti plus pribudol tento poi.gpi
a ako som povedal Poi Loader napisal že body pridal ale navigacia ich neukaze. Pomozte prosim
anuki
Příspěvky: 5
Registrován: 24.1.2008, 11:33

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11774Příspěvek anuki

velice vám děkuji za pomoc !!!
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11776Příspěvek Jirásek

anuki: promiň, dotaz - problém vyřešen či trvá? Z textu příspěvku cítím trochu ironie. Já ti neporadím, ale třeba ostatní.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
anuki
Příspěvky: 5
Registrován: 24.1.2008, 11:33

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11788Příspěvek anuki

Bohužel nevyřešen, měl jsem jednoduchý dotaz se kterým by si zde přítomní určitě jednoduše poradili, radši jsem stejný dotaz vložil i do jiného fora, které se týká Garmin nuvi 200, leč byl jsem jen upozorněn, že to nemám zveřejňovat dvakrát. Tak jsem to vzdal..děkuji za zájem :-)
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11789Příspěvek Jirásek

Zkus písnout SZ freewallovi, občas je sice rejpal :lol: :blee: , ale v jádru dobrý chlap. Tem Garmina umí.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11802Příspěvek freewall

Vladenko007 píše:Este jedna vec postupoval som podla navodu body som importoval do Garmin 200 ale nezobrazuje mi ich stale ukazuje len tie co tam boli.
V adresari Garmin/poi som mal pôvodne subor poi_tcom.gpi teraz tam ostal ten isti plus pribudol tento poi.gpi
a ako som povedal Poi Loader napisal že body pridal ale navigacia ich neukaze. Pomozte prosim

Já mám v miláškovi - "nastavení" - "varovné body" - po tapnuti vidim "Varovny alarm" a tlacitko "zmenit" po tapnuti na "Zmenit" pak vidim zatrzene zatrzitko "Uzivatelske body".

Tak si zkontroluj, jestli to máš tak "zafajfklé" :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
afjade
Příspěvky: 4
Registrován: 19.2.2008, 13:02

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 12751Příspěvek afjade

Ahoj mam Nuvi 300 uz 3 tydne a mam stejni problem jako ty, ten GPS me vzdy veze na neky ulice ktery jsou dalsi nez hlavni cesta.

Denne cesta : Chodov ==> Ceskomaravska se da jed nerychlejtc a nejkratsi pres dalnice a potom na prumyslova smer hloubetin a potom odbocet do Ceskomoravska

Gps cest: Pres mali ulice az na sterboholy z zadu a potom dalsi klickovani 45 min -- cesta bez gps 20 az 25 min !!!!

Zna negdo s vas spusob jak to nastavit nebo zmenit, jeto stejni gdys nastavim Faster way nebo shorter way.

Dikde - jsem novy v navigace svet -

Afif
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 12770Příspěvek Andílek1

Možná je to blbost,ale dej si na trasu průjezdní bod který je na tvé "oblíbené" trase. Většinou to pomůže a nav spočítá cestu jak chceš ty.
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
afjade
Příspěvky: 4
Registrován: 19.2.2008, 13:02

Blokovana Mapa Evropa V9

Příspěvek: # 12951Příspěvek afjade

Dike, skusil jsem to ale to nepomuze. Cestoval jsem snim do Milana v weekend a musil jsem sledovat ta fialova linka paralelni na moje trasa.

Jinak ja v ten nuvi 300 jsem mel jen Benelux mapa protoze jsem to koupil v Holadnsko, darilo se me tam dat pres mapsource.exe City Navigator Europe V8 jak jsem dal ten kod co jsem nasel v krabice. Tejd chce tam dat City Navigator Europe V9 ale na mapsource furt me to ukazuje ze jeto LOCKED. I gdys tam dam hesla s i forumy nebo s Garmin unlock codes generator, furt nec.

Mohl by prosim me s tim pomoc?

Dekuji.

s pozdravem.
baci
Příspěvky: 1
Registrován: 24.8.2008, 19:58

Nüvi 200

Příspěvek: # 19963Příspěvek baci

Dobrý den....Jsem laik a proto vás žádám o rady. Koupil jsem si tuto navigaci a chtěl jsem se zeptat, jak tam dostanu body zájmu (bankomaty, restaurace atd. a nově přidané policejní radary, hlídky atd.). Zda je zapotřebí nějaký soft nebo kam se to do navigace ukládá. Jestli se musí udělat v navigaci speciální adresář a pak nějak navigaci aktualizova (resetovat). Poradíte mi někdo? Děkuji

EDIT - sloučeno, zbytečně založené nové vlákno.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nüvi 200

Příspěvek: # 19965Příspěvek Jirásek

Především číst! Je to tady v sekci Garmin popsáno mnohokrát .

například program PoiLoader
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
honan.cz
Příspěvky: 2
Registrován: 20.9.2008, 12:40
Bydliště: Koberovy
Kontaktovat uživatele:

Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 21084Příspěvek honan.cz

Chci se zeptat zda už se někomu podařilo rozfungovat na garmin nuvi 200 po upozornění radarů svojí muzikou? už to někomu jde? Jestli ano prosím napište jak se to dělá..... děkuji.... Honza
Odpovědět