Garmin nuvi 200 RADA

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Salfa
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2007, 13:02

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10607Příspěvek Salfa

Tak ta úprava zvuku mp3 na wav a na vpm se mi nezdařila.Postupoval jsem podle návodu,

http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=26

ale když vložím vytvořený soubor místo mp3 tak to nechodí. Zkoušel jsem to přejmenovávat, ale nezdařilo se. Vkopíroval jsem ho i k originálu. Přejmenoval je a stejně to preferuje jen originál. Nahradit nebo upravit originál se bojím. Hraji si s tím celý den, ale vzdávám to, prostě se spokojím s gongem. Posílám to bez náhledu, protože mi to náhled zasekne a musím to psát znovu - už po čtvrté. Čus brus Salfa


PS: příště si k vánocům budu přát konkrétní věc,typ,šarži,výrobní číslo,barvu a balení. 8-) 8-) 8-)
jardis9
Příspěvky: 7
Registrován: 27.12.2007, 17:00

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10647Příspěvek jardis9

Ahoj,
jestli to rozchodis, tak urcite napis. Ja jsem se do toho ani nepoustel, protoze rada 2xx nepodporuje MP3 a tak jsem ani neuvazoval o tom, ze by to podporovalo MP3 u BZ.
Ahoj Jarda
Garmin 250
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10670Příspěvek octavka

Salfa píše:Tak ta úprava zvuku mp3 na wav a na vpm se mi nezdařila.Postupoval jsem podle návodu,

http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=26

ale když vložím vytvořený soubor místo mp3 tak to nechodí. Zkoušel jsem to přejmenovávat, ale nezdařilo se. Vkopíroval jsem ho i k originálu. Přejmenoval je a stejně to preferuje jen originál. Nahradit nebo upravit originál se bojím. Hraji si s tím celý den, ale vzdávám to, prostě se spokojím s gongem. Posílám to bez náhledu, protože mi to náhled zasekne a musím to psát znovu - už po čtvrté. Čus brus Salfa


PS: příště si k vánocům budu přát konkrétní věc,typ,šarži,výrobní číslo,barvu a balení. 8-) 8-) 8-)

Ano musi se nahradit - tudis zalohovat Cesky__.vpm a nahradit.
Co se tyce te mp3 tak pozor - mp3 format musis nejdrive převést na wav - a pote pres Voice do vpm - nastavit co nejm. datovej tok :?:
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10876Příspěvek lubosek

Mě body zájmu jdou nahrat akorat ze ikony stale nevidim i kdyz je tam dohraju dekuju moc o pomoct i o radu .
Mam Garmin nuvi 200 predem dekuju za pomoct
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10879Příspěvek octavka

lubosek píše:Mě body zájmu jdou nahrat akorat ze ikony stale nevidim i kdyz je tam dohraju dekuju moc o pomoct i o radu .
Mam Garmin nuvi 200 predem dekuju za pomoct
Kapanek si to zvetsi - proste priblizit na 80m - jinak se ti nezobr. :pc:

Ale pouze jenom kdyz si to prohlizis z vrchu - pokud si myslis ze se ti budou zobr. za jizdy ci pri navigaci tak zapomen :lol1:
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10880Příspěvek octavka

octavka píše:
lubosek píše:Mě body zájmu jdou nahrat akorat ze ikony stale nevidim i kdyz je tam dohraju dekuju moc o pomoct i o radu .
Mam Garmin nuvi 200 predem dekuju za pomoct
Kapanek si to zvetsi - proste priblizit na 80m - jinak se ti nezobr. :pc:

Ale pouze jenom kdyz si to prohlizis z vrchu - pokud si myslis ze se ti budou zobr. za jizdy v 3D ci pri navigaci tak zapomen :lol1:
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10884Příspěvek lubosek

Dekuji ja myslel ze se body zajmu za jizdy zobrazuji to jsem nevedel ale dekuji za odpoved :shock:
Mam v mobilu tom tom a tam to funguje naprosto v poho ja myslel ze v navi. to funguje taky
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10891Příspěvek lubosek

octavka píše:
octavka píše:
lubosek píše:Mě body zájmu jdou nahrat akorat ze ikony stale nevidim i kdyz je tam dohraju dekuju moc o pomoct i o radu .
Mam Garmin nuvi 200 predem dekuju za pomoct
Kapanek si to zvetsi - proste priblizit na 80m - jinak se ti nezobr. :pc:

Ale pouze jenom kdyz si to prohlizis z vrchu - pokud si myslis ze se ti budou zobr. za jizdy v 3D ci pri navigaci tak zapomen :lol1:
Zdravim vsechny ? Tak problem s ikonky je vyresen normal se zobrazuji . Problem ktery jsem resil asi tyden nakonec vyresil sam.
Takze jde pouze o spravny postup nejdriv jsi nahrajete body zajmu treba benzinky . Body zajmu museji byt stejne popsany jako bmp obrazek takze uvedu
priklad ----- CZ-Cerpaci_stanice_Shell.gpx -- CZ-Cerpaci_stanice_Shell.bmp a pak se normal zobrazuji pri jizde .Doufam ze jsem to tu popsal dobre kdyz by jste nekdo mel stimto navodem problem napiste rad poradim... :nositka: :lol1:
alesch
Příspěvky: 2
Registrován: 13.1.2008, 21:00

Problém s instalací POI do Garmina 200

Příspěvek: # 11151Příspěvek alesch

Zdravím,
dostal se mi do rukou tento stroj kvuli doinstalováni poi.Myslel jsem si,že to bude hračka,ale opak je pravdou.Stáhnu si vždy body poi ve formátu gpx,natáhnu je do poiloaderu a vždy mi to při posledním kroku instalace píše,že soubor nemá platný formát.Zkoušel jsem několik poi bodů,ale vždy to dopadne stejně.Nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti.Možné vhodné thready fora jsem prošel,ale nic jsem uspokojivého nenašel.......Díky předem.....
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11174Příspěvek Henry

Zabal stažený gpx soubor, který nefunguje, do ZIPu a přilož ho sem do dalšího příspěvku - vyzkouším to v jiném přístroji, ať zjistím, jestli je problém u tebe anebo v souboru.
alesch
Příspěvky: 2
Registrován: 13.1.2008, 21:00

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11191Příspěvek alesch

Tak to tedy posílám.Je tam i náhled co mi poiloader hlásí...
garmin.rar
(32.83 KiB) Staženo 1033 x
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Problém s instalací POI do Garmina 200

Příspěvek: # 11359Příspěvek lubosek

alesch píše:Zdravím,
dostal se mi do rukou tento stroj kvuli doinstalováni poi.Myslel jsem si,že to bude hračka,ale opak je pravdou.Stáhnu si vždy body poi ve formátu gpx,natáhnu je do poiloaderu a vždy mi to při posledním kroku instalace píše,že soubor nemá platný formát.Zkoušel jsem několik poi bodů,ale vždy to dopadne stejně.Nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti.Možné vhodné thready fora jsem prošel,ale nic jsem uspokojivého nenašel.......Díky předem.....
možna to bude blbost co ti zde napisu ale mel jsem stejny problem pristazeni byli zabaleny tak jsem je rozbalil a pak uz to fungovalo v poho
jestli ti tohle nepomuze tak nevim .....
lubosek
Příspěvky: 6
Registrován: 1.1.2008, 19:41

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 11360Příspěvek lubosek

možna to bude blbost co ti zde napisu ale mel jsem stejny problem pri stazeni byli zabaleny tak jsem je rozbalil a pak uz to fungovalo v poho
jestli ti tohle nepomuze tak nevim ..... :oops: nebo jeste zkus vyrobit slozku POI a doni to vse ztahni rozbal a pak preposli do Garmina mozna jsi to uz zkousel jen se snazim pomoct
jarol
Příspěvky: 2
Registrován: 12.1.2008, 22:16

nuvi 200

Příspěvek: # 11460Příspěvek jarol

Potreboval by som radu ako mam zadat info o tom kde sa nachadzaju rychlostne kamery.Cez POI som si stiahol body,ale vobec ma to neupozornuje pred bliziacim sa bodom.Som este len zaciatocnik tak prosim o radu.
Jaro.
Stanley Smith
Příspěvky: 1
Registrován: 22.1.2008, 22:07

Re: nuvi 200

Příspěvek: # 11550Příspěvek Stanley Smith

Ahoj.
Musis nejdrive zmenit priponu souboru ktery budes pretahovat na .inf potom odstran z navigace firmweare. vetsinou ma nazvy gm... nebo kb.... . toto zabranuje spustit neautorizovanou verzy varovneho signalu
Odpovědět