Hlas 2

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odpovědět
Claude
Příspěvky: 3
Registrován: 16.11.2006, 20:07

Hlas 2

Příspěvek: # 2453Příspěvek Claude

Mám 14 dní nainstalovaného TomToma Mobile v MDA Vario (verze 5.100) a nedaří se mi rozchodit hlas (Miloslava), kterého jsem si stáhnul přesně dle popisu ze stránek www.tomtom.com do mého MDA (tj. dva soubory data 41.* do adresáře TomTom). Když pak chci ve spuštěné aplikaci v nastavení hlas spustit, píše mi to hlášku "Nevybrali jste žádný použitelný hlas" a tváří se to , jako kdyby tam nic nebylo. Jinak vše běží O.K. (včetně stáhnutých BZ). Poradí někdo, kdo s tímto také bojoval nebo popř. kde to najdu?
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2454Příspěvek Baharis

Nevím co píší na tt.com, ani jak to má mít Vario. Můžu jen poskytnout informaci, že soubory data41 mám na cestě: Program Files\Navigator\voices\data41.*
Jestli ti to pomůže....
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2455Příspěvek MilanSu

Uz si tedy nepamatuji kde to mela verze 5.100, ale verze 6,010 to ma presne jak pise Baharis
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Claude
Příspěvky: 3
Registrován: 16.11.2006, 20:07

Příspěvek: # 2458Příspěvek Claude

Díky za tip, já to mám uloženo skoro stejně, tj. Program Files\Navigator\data41.* , ale přesto všechno se to nedaří spustit. Zkoušel jsem i vytvořit zmíněný adresář \voices a vytvořit tak úplně stejnou cestu, jako má Baharis (Program Files\Navigator\voices\data41.*), ale přesto všechno se to nedaří spustit. Zřejmě někde v programu bude nastavena špatná cesta k adresáři, ve kterém je audio uloženo, ale s tím už si nevím rady.
Rullez
Příspěvky: 8
Registrován: 9.9.2006, 8:33

Hlas

Příspěvek: # 2462Příspěvek Rullez

Hlasy musí být ve složce : My Documents\Tomtom

Nezapomeň,že každý hlas má dva soubory se stejným názvem ale jinou příponou!(*.CHK,*.VIF)V této složce se nachází i soubor : CurrentMap
svhn
Příspěvky: 2
Registrován: 19.11.2006, 20:13
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2467Příspěvek svhn

Mám stejný problém. Tom tom se mnou nemluví. Kde se dají stáhnout soubory pro zvuk? Ve složce Voice mám jen jeden soubor 72B a jak tady čtu tak to nestačí :D
Acer 35N

Zdravím všechny lidi kteří chodí na DF předávat zkušenost. Předem díky za pomoc
Rullez
Příspěvky: 8
Registrován: 9.9.2006, 8:33

Příspěvek: # 2468Příspěvek Rullez

svhn píše: Mám stejný problém. Tom tom se mnou nemluví. Kde se dají stáhnout soubory pro zvuk? Ve složce Voice mám jen jeden soubor 72B a jak tady čtu tak to nestačí :D
Postup pro hlasy:

- hlasy patří také do adresáře "My documents\Tomtom" (pozor, nahrat hlasy bez adresáře s názvem "voices", prostě tam hoď jen samotné soubory z něj!)


http://rapidshare.de/files/23772593/voi ... o.zip.html
Claude
Příspěvky: 3
Registrován: 16.11.2006, 20:07

Příspěvek: # 2474Příspěvek Claude

Tak jsem vložil oba zmíněné soubory data41.* přímo do adresáře TomTom (bez meziadresáře voices), kde se nachází i soubor CurrentMap.dat a TT stále trucuje a nemluví se mnou :D Ve spuštěné aplikaci TT v nastavení v položce vyberte hlas se zobrazuje jen šedivý obrázek pana Miloslava a instrukce" Instalovat z CD-ROM nebo načíst z www.tomtom.com". Takže zádrhel bude asi někde jinde, nemůže to bít třeba verzí TT (mám 5.100) nebo to v aplikaci nějak špatně spouštím?
Marek71
Příspěvky: 5
Registrován: 1.12.2005, 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 2477Příspěvek Marek71

No ja neviem... ja mam hlasy normalne na karte v adresari voices a Miloslav funguje. Je ale pravda, ze po instalacii som ho tam nemal, tak som ho tam pridal z TT5. A v pohode.

V adresari MyDocuments\TomTom nemám nič
V adresári Program Files\Navigator\voices mám iba collected.ini

A fungujú mi všetky hlasy.
svhn
Příspěvky: 2
Registrován: 19.11.2006, 20:13
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

hlas

Příspěvek: # 2478Příspěvek svhn

Já ale mám ve solžce voices jen jeden soubor s názvem collected o velikosti 72B. Nic víc a ať to zkopíruju kamkoliv do tomtom hlásí mi to že nemám žádný použitelný hlas. :(
Acer 35N

Zdravím všechny lidi kteří chodí na DF předávat zkušenost. Předem díky za pomoc
Odpovědět